Aop yada soplarımızdan şikayetçimisiniz

loading...

NazlimCafe sitemizin kanalları üzerinde bulunan aop yada soplarımızdan şikayetçimisiniz. Lütfen şikayet ettiğiniz aopları yada sopları nick vererek burada bize şikayet sebebi ile birlikte yazın.

Chat kanallarımızda biliyorsunuz Aoplarımız yada soplarımızda hata yapabilirler. Ama hatalar devamlılık gösteriyorsa ve devamlı da sizin üzerinde gelişiyorsa burada bir yanlışlık var demektir. Buna ben yani KARACABEY sessiz kalamam.

Aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak şikayetlerinizi bana yazabilirsiniz.

264 Responses to “Aop yada soplarımızdan şikayetçimisiniz”

1. KENAN Says:

KARACABEY ben oplugu bıraktıgım için dün den beri kanalınıza giremıyorum _EMİR_ tarafında zline atılmış kimse kıracak incittecek hariket de bulunmadım bana zline atan kişi yazık basit insanmış ilgillernirsenız sevinirm. kardeşim..

2. KENAN Says:

KARACABEY neden hala kanala giremıyorum

3. _ULuBaTLı Says:

zline yedim galiba siteye giremiyorum neden zline yedigimide bilmiyorum galiba ASTALAVİSTA ya sıkıldım kardesim diye yazmistim acaba yazdigim kelimeden dolayi mi bilmiyorum ilgilenirseniz sevinirim

4. MaHKuMm Says:

KARACABEY BEN KİMSEYİ ŞİKAYET ETMEM NAZLİMDE OP TUM ÖZELİME BİRİSİ GELDİ PUSATMIŞ ODA BANA KÜFÜR YAZDI BENDE ONA YAZDIM VE BU SEBEBPTEN DROPLANDIM DİREN PURO EMRE MIRCOL BUNLARIN HEPSİ VARDI DROPLANDIĞIMDA BANA SÖYLEMİYORLAR KİMİN DROPLADINI KİM DROPLADIYSA SÖYLESİNLER BİZ İNSAN YEMİYORUZ OPLUK TA SİZİN OLSUN KARACA BAK AGA KANALINA GEL SAHİP ÇIK BURAYA DOLDURMUŞSUN ADİLERİN HEPSİNİ HERKES KEYFİ DAVRANIYO ADAM GELİYO ÖZELE İSTEDİĞİNİ YAPIYO NEYMİŞ SESİNİ ÇIKARMICAKMIŞSIN BANA KÜFÜR EDECEK BENDE SES ETMİYECEM ÖYLEMİ BENDE İADE ETTİM PUSAT A AYNI KÜFÜRLERİ BANA KİMSE KÜFÜR EDEMEZ KANALI KURUYOSUN SOPLARINA SAHİP ÇIK BU GÜN Dir3n BENİ SEBEPSİZ YERE ATTI KÜFÜR YOKKEN NEDEN ATIYO BAN ÇEKMİŞ BANA YİNE GİRİCEM KANALA AMA GİRİCEM BAK SEN BU KONUYLA İLGİLENME BEN NELER YAPACAM SENİN ORTAĞINA KARACA KANALI SÜBYANCI SOPLARA BIRAKMIŞSIN TACİZCİ BUNLARIN HEPSİ KIZLARA TEHTİT ŞANTAJ HERŞEY VAR SOPLARINI İYİ SEÇ BEN ZATEN YOKUM ARADA GELİYORUM ÇOKTA MERAKLI DEİLİM KANALA GİRMEYE NEDE OP LUĞA AMA BU DROPLANMA BENİ DELİ ETTİ KİM OLDUĞUNU ÖĞRENMEDENDE PEŞİNİ BIRAKMICAM BUNUN BÖYLE BİLİNSİN HİÇ BİŞEY DEMEDEN DROPLUYO HA Dirn SANADA BURDAN YAZAYIM OKURSUN ARADA BİR İNSANA GICIĞIN VARSA ŞAHSİ BİŞEYLER YAP ANLADINMI VARSA BENLE SORUNUN SÖYLE ÇEKİNME HİÇ BİR ZAMAN AMA SEN ZATEN ÖYLE BİŞEY YAPAMAZSIN ZAVALLININ BİRİSİN SEN KIZIM HARBİ OLMAK KİM SEN KİM BAK SANA ŞİMDİ ŞAHSİ GICIĞIM VAR BAK SÖYLÜYORUM KANALDA KARŞIMA ÇIKMA BUNDAN SONRA ÖYLE KÜFÜR ETMEM AMA SANA ÇOK ŞEY YAPACAM BUNUDA UNUTMA Dir3n SAKIN UNUTMA MaHKuMm MaHKuMm MaHKuMm .

5. sunny_by Says:

sayın karacabey,ben seyhaaan tarafından gereksız yere atıldım kanala gıremıyorum.benım ve onun yazdıklarına bakılsın.ben ne kufur ettım nede hakaret.kanalın başında turk orf ve aile yapısına uygun sohbet edınız dıyen sızlersınız.orda yapılan sohbet oylemı.burdakı bynlar yazılanlara ses cıkarmıyorsa yazık .benım dıyecek lafım yok o zaman.seyhaaaan nıklı gorevlıden şikayetcıyım.dıger üst görevlilerde ona engel olmak yerıne beni atmıslardr.bumu kanalın güvenilirligi,sohbet kuralları.

6. sunny_by Says:

karacabey bnm ve seyhaaaan ın yazdıkları acılsın okunsun .bn ne yazmısım ne hakaret kufur etmısım burda keyfı uygulama var burda.onun yazdıkları fütursuzca seylere canak tutmadım dıyemı atılıyorum

7. askprensi Says:

bu kanala neden gıremıyorum ben bugun op oldugum kanalda sevdacafede melike adlı op tarafından atıldım olunmadık lafları ısıttım sayın sıte sahıbı yada yorumlarla ılgılı kısı sıze seslenıyorum sıteye neden dengesı bozuk ınsanları aop yada sop edıyorsunuz zlined attı bana sıteye gıremıyorum bu sorunun en kısa surede cozulmesı dılegı ıle alternatıf onerı alamıyorum modemım yok reset atamıyorum wireles le baglanıyorum ve ulascagımkımse yoktur elınde yetkısı var dıye bır op bır opyi atamaz oldugu halde neden atılıyorum artık gline mı k linemi ne yediysek haberimiz yok ama kanala giremiyorumerror verıyorıp zlined diyor

8. askprensi Says:

bizim yazıgımız yorumlar degerlendırılmeye alınmıyacaksan neden şikayet portalı var bu bolumde hala kendı evımden gıremıyorum once zlined attılar ondan sonra da ıpmı banladınız admınlerınız var ama once adam olsun buldugunuz kısıler mılletın gururunu kırıcı laflar edip birde zeytinyagı gibi uste cıkılmak ne kazandırıyor sızlere anlayamıyorum bakın bu duruma bır el atın sızden rıcamdır karacabey

9. alfonzo Says:

SEN BU OPLARI ÇOK ARADINMI KARACABEY:( HEPSİ EZİK:( SANIRIM BUNLAR SİVİLDE BİR BALTAYA SAP OLAMAMIŞ TİPLER BUNLAR:) SANALDA YETKİ ALINCA SANAL KAHRAMAN OLUYORLAR:( HEPSİNİ SALLA:( SADECE BERNAAA KALSIN 🙂

10. askprensi Says:

85.109.160.148 ıp numaram bu siteye bir giriyorum bir giremiyorum banlı gösteriyor ve yazdıklarımın hiçbirisine cvp gelmedi anlamış değilim halen

11. BABAT Says:

KARACABEY Benna denen şişko opun kulağını çek kural dışı adama atmasın..nolcak şişko…

12. pusat Says:

karacabey denen cingene suratlı gawat bu mesajları once senın okudugnu we ısıne gelenlerı yayınladıgını bılıyorum cunku sen bole karaktersız bı yawsaksın.. bu yazıdgımıda oku ne de olsa yayınlamıcaksın sana kapak olsun bu sozlerım, hade eywallah…

13. TUNÇ06 Says:

KARDEŞİM
    BU KANLIN YÖNETİCİKİMDİR Deniz_M_ SUÇSUZ YERE BENİ ATIYOR YA İNSAN GİBİ GÖREVİNİ YAPSIN YADA HER GELDĞİMDE ONA HAKARET EDERİM OP OLAN KİŞİ HAKARET TEMYEN VE RAHATSIZLIK VERMEYEN KİMSEYİ ATAMAZ BENDE OP LUK YAPTIM BUKADAR OLMAZ

14. efendi Says:

şu Hera olcak arkadas buranın neyi ya hepiniz korkuyonuz yeter ya yeterrrrrrrr karacabey ALLAH ASKINA uyar artık bura benim giremezsin diyor bune ya ben senin biliyorum karacabey

15. Lider Says:

karaca ibnesi herayı sikayet ediyorlar dikkate almıyon galiba napıyon pezevenkliginimi yapıyon user bırakmadı sitede kendine ekliyo dirende masalıgını yapıyor cakallık yapma

16. Lider Says:

Hera atıyor bizleri sikayet ediyoruz zline manyagi olduk yeter kardeşim iyilikle soyluyoruz hic bir sey yapmıyorsun ayıptır şu mubarek ramazanda elini vicdanına koyyyyyyyyyyyyyyyy

17. ahmet Says:

slm karacabey arkadaşbul kanalında op olan Sidar nicli kendini bilmez onunla kavga ettik bende kendisine küfür ettim oda şimdi kalkmış benim ip numaramı akicke almış onun bunu yapmaya hakkı varmı en fazla arkadaşbula girmemi engeller oraya giremem ama kalkmış beni akicke almış nazlıma giremiyorum bi opun bunu yapmaya hakkı varmıı ilgilenirsen sevinirim

18. Esenyurtlu Says:

slm karacabey ben sizin userinizim yaklasık bir haftadır baglanamıyorum hera proxy felan yazıyor girmedigimden dolayı size gelmek zorunda kaldım kusura bakmayın giremiyorum sitenize 78.186.210.71 yardımcı olursanız sevinirim tskler

19. aSA Says:

HEra Ve Hera Nın muritleri olarak sizlerin adam gibi aq

20. ahmet Says:

KARACABEY BU EMRE KANALA GİRER GİRMEZ BENİM İP NUMARAMI TANIDIĞI GİBİ HEMEN ZLİNE ATIYOR BENİ BİR DEYİL İKİ DEYİL DURMADAN ZLİNE ATIYO BENİ BUNE KANALA GİREMEYECEK MİYİZ HERKES CANI İSTEDİĞİNİ ATACAK MI İLGİLENİRSEN SEVİNİRİM LÜTFEN GEREKENİ YAP KARACABEY…

21. ahmet Says:

KARACABEY BEN 2007 DEN BERİ BU KANALDAYIM KARA_MURAT’IN YANİ ATAK’IN BURDA DJ OLDUĞU ZAMANLARDAN BERİ BURDAYIM VE BEN O ZAMANDAN BERİ NAZLIMDA RENKLİ YAZARIM VE YAZI RENGİMDE HİÇ BİR ZAMAN DEYİŞMEDİ AMA ŞİMDİ NAZLIMDA O KADAR RENKLİ YAZIYLA KONUŞAN VARKEN KANALDA SOP OLAN EMRE GELİP RENKLİ YAZMA DİYE UYARIDA BULUNUP BENİ SEBEPSİZ ATIYO GEREKENİN YAPILMASINI İSTİYORUM KARACABEY EMREYE UYARIDA BULUNSAN Bİ ZAHMET KANALDA RENKLİ YAZMAK YASAK DEYİL DİYE HERKES YETKİYİ KENDİ ÇIKARLARINI KENDİ SEVDİKLERİNİ KORUMAK İÇİN KULLANMAYA BAŞLADI KANALDAKİ USERLERİ KORUMAYI DÜŞÜNENLER AZALDI KARACABEY OP VE SOPLARI TEKRAR Bİ GÖZDEN GEÇİRMENİ TAVSİYE EDERİM…

22. Fatih Says:

Selam Engin Kardesim Ben Fatih Girişimde Sıkıntı cıkıyor Hera Ne koymussa Giremiyorum Saygımı Bozmuyorum Senelerin Verdigi Tecrübe Ve Sizinle yaptıgım islerden Girip Kafe Degiştirip Kullanıcıları ve Sitenin huzurunun bozmamak adına Hera ya Saldırmıyorum Etmiyorum Sebepsiz Yere Zlinemidir Glinemidir Her Ne ise Sunu Acar Gerekirsede Hatay Abiye iLetirsen Sevinirim İpimn Budur Gorusmek Uzere Kardesim @78.186.210.71

23. Fatih Says:

Ne MutLu Türküm Diyene

24. Fatih Says:

KARACABEY kardesim Daha Bir Degisiklik olmamıs Bu Serverde Benim bildigim Herkez Kafasına gore Kural oynayamıyor Nasıl olurda Bu Hera Benim ipime Keyfi uygulama yapabiliyor ilgilenicekmisin Kardesim Yoksa KocaeLinin istanbulun cogu cafelerinden Giriş yapıp Saldırıcam Gelsinde Butun Bolgeleri Yasaklasın Prox Diye.sununla ilgilen kardesim ilgilenmiceksen Ben Yapıcam Butun Atarlarımı. Bir Cafe Var takıldıgım Baska Yer Yok Yer degiştirir isem Her yerden Girerim.

25. Fatih Says:

Bunu okuyan Nazlim YetkiLiLeri Hera Ya Harbi Fena Taktım Ne Anası KaLAcak Ne Cıktıgı Yer Yeter LaN KraLını Sikerim insan Gibi soyluyorum daha Giripte Saldırmayanın Ta Amına koyim bune Acan yok Eden Yok Hera ALLahınız mı oldu

26. Fatih Says:

Karşımda Azını Acamayan Cakallar Bugun YetkisizLigimi Gorup Bir YerLeri Oynuyor gun GeLecek Yine Gelecem Hera! Senin KraLın GeLsin kızım Sen Serefsizin ALLAHISIN Durduk yere Benim ipimi Servere Yasaklarsın Bunuda Herkez biLiyor Bunu okuyanLar Senden Delikanlı oldugumu Ve Bunun Hesabını Soracagımı Ben Boyle isim Bıraktım Sizin Gibi CakaLLıkta Cukkallıkta Gozum YOK ALAYINA DEGİL KRALINIZA GİDER Hera..

27. Fatih Says:

Mafya OLusumuna Yer Yok KaşarLarın SaLtanatı OLmuş 10 SeneLik Mekanımız.. Hera Tek KeLime Okuyan ArkadasLar Heraya PostaLasınLar GeLdigim iLk Gün Karşında oLacam..

28. efe-35 Says:

karacabey hıc bıse demeden hıc kımseye yazmadan bırılerı rahatsız verdınız dıye attılar bunu bır cozum uretırsenız memnun olurum

29. ozgee Says:

slm bu javayi neden paraliya cevirdiniz biz fakiriz bide Java alppet cikarmisiniz giremiorum bi turlu ilgilenirseniz sevinirim 5 Wunder harbiye katilamiorum rica etsem bu uygulamayi kaldirin

30. DERYAAA Says:

SAYIN KARACABEY BEN DERYAAA NASILSINIZ DIYECEM BILIYOMKI CEVAP ALAMIYACAM CANINIZ SAGOLSUN KARACABEY 6 AY ONCESINE GERI DONMEK ISTESEM YINE BURDA YAZMISIDM BENDE NE DEGISDI HIC BISE INANINKI AYNIYIM AMA DEGISENLER COK NEDEN BOYLE OLDU BILMIYOM NEDEN YANLSI ANLASILDIM NEDEN TEK RARAFLI YARGILANDIM NEDEN BENI EZMEK ISDEDILER NEDEN AOPLUGUM ALINDI BILMIYOM BEKLI BILIYOM AMA BURASI YERI DEGIL HA BU AOPLUK ONEMLIMI ONUDA BILMIYOM AMA SU VAR SUNDAN EMINIM BANA BI YETKI VERILDI VE BEN EMIN OLUN KI GOZUM GIBI BAKDIM KANALARINIZA BI SORUMLULUK ALMISIDM VE KANATSIZ MELEK GORDUGUM KISILER YINE AYNI AMA ONLAR BENI YANLSI ANLADILAR IDAMA GIDENE BILLE SORARLAR SON ISTEGIN NE DIYE BANA SORMADILAR BILLE ALLAH VAR BIGUNDEN BIGUNE NAZLIM KANALINI BIRAK BI HER KANALDA ASLA KURAL IHLALI YAPMADIM YPAMAMDA ZATEN BEN KENDIMDE KURALCIYIM KI SIMDI KAPALI ALANDA SIGARA YASAGI VAR DEMI EE BENIM KALKIP SIGARA ICMEM DOGRUMU ASLA EEE BU SITENINDE KURALLARI VAR SUKUR HEMEN HEMEN OGRENDIM KURALLARI KOMUTLARI AMA VELAKIN BASKA BI SOP N YANLISINI BANA MAL EDIP NAZLIMDAKI YETKIMIN ALINAMSI OLE BI AGRIMA GITIIKI HANI ARKAMDA IDINIZ BEN HEPINIZI COK SEVMISDIM AILEM GIBI BILMIDIM NE OLDU HEPSI UZAK BENDEN GUCUME GIDIYO HAZIM EDEMIYOM CAN ARKADAS KARDES DEDIGIM KISILER SUSDULAR BANA YETKIYIDE ALDILAR YEMINLE BENIM BI GUNAHIM YOK YOK HALA NAZLIMI SEVERIM BI DONEM CANIMSIN DIYENLERI UZAKDAN SEYREDIYOM NE ACI DEMI SANAL DIYOLAR SALLA DIYOLAR ISDE BEN BUNU YAPAMIYOM KI SOZDE GIDECKDIM GELMIYECEKDIM AMA GIDEMDIM ALISKANLIK YAPDI BENDE SEVDIM KANALLRI SOHBETLERI BENLE UGARASANLAR OLMASINA RAGMEN SEVDIM BEN ZATEN GONUL ADAMIYIM KI AMA BAZI KISILER BUNU ANLAMADI HER A KENDI KANLINDAN AKCIYE ALDI ALSIN CANI SAGOLSUN BEN BACIM DEMISIM BIKERE
    DIR3N KANALDAN YETKIMI ALDI ALSIN BEN ONA DA KARSESIM DEMISIM BENDE SOZ BIKERE CIKAR HEPSININ CANI SAGOLSUN SANAL ALEMINDE HEREKZ BIRBIRLERI HAKKINDA NELER DIYO GELIYO OZELIME YAZIYO BEN OKUYOM AMA INANMIYOMKI GOZUMLEMI GORDUM KI MILLET BI HALT CEVIRIRKEN AMA BENIM HAKKIMDA OLE KOTU KONUSULDUKI CANIMSI KARDESLERIM DEIKLERIM INANIYO AMA HANI SANALDI HANI INANMA IDI HAAA NEDEN BU TEK TARAFLI DAVRANISLAR AZ INSANDA ALLAH KORKUSU OLSUN BEN KOTU BIRI OLSAM GECE GUNDUZ NIYE NAZLIMA GELIYIMKI HANGI YUZLE GELIYIM HAA BASKA SITEMI YOK NAZLIMI SEVDIM DEDIKCE BEN KOTU OLDUM IFIRALAR ATILDI KANALRDAN ATILDIM ON DAKIKADA ON KEZ SITEDEN KOMPLE ATILDIGIMI BILIYOM ADAMLAR ZATEN KENDI KANALINDA BENI AKCIYE ALMIS O YETMIYO KOMPLE SITEDEN ATIYO BEN NE ETTIM BUNA MESELYI BI BILSEN VARYA SASARSIN AMA YETERKI O KISI SENIN YAKIN ARKADASIN CIKMASIN CUNKU BURADA HERKEZ ARKADASINI KORUYO BENIM KIMIM VAR HAA SOP DEGILIM ADMIN DEGILIM SITE SAHIBI DEGILIM BASKA KANALDA OP OLDUM BENI ANALYAN BI KARDES OLANALARI UNUT DEDI OP YAPDI BENI UNUTUYOM OK ICIME YARA OLDU UNUYOM AMA OLMUYO YA ATTI ISDE O KISI KANALINDAN EEE NAZLIMDA DA YETKIMI ALDILAR EEEE DAHA YETMEZMI BEN YINEDE IYI NIYETIMLE SAYGINLIGIMI KORUYACAM NEDEN ATILDIGIM MESELESINIDE BURADA ARKADASLRIMI KARDESLERIMI DESIFRE EDEREK YAZAMAM ARZU EDERSENIZ GORUSEBILIRIM SIZIN KANALINIZDA GUVENLE DURMAKDAYIM KURALARINIZ BIZLERE COK GUZEL HITAP EDIYO ADMIN LER OLARAK TUM ADMINLERE SIZLERE TESSKUR EDERIM SAYGILAR SEVGILERIMLE NOT KIMSEYI UZMEK GIBIDE BI NIYETIM YOK HAKSIZLIGA UGRADIGIM BILINSIN ISEDIM NOT COK SESSLI IDILER SIMDI SESSIZ OLDULAR BI SOZ VAR BLIRIMISINIZ DOSTLUK DAIMA TATLI BI SORUMLULUKDUR ASLA BI FIRSAT DEGILDIR AMA BUZ KADAR LEKESIZ KAR KADAR TEMIZ OLSANDA IFTIRA ATILYO INSANA KENDINIZE COK IYI BAKIN UMARIM SIZI BUNALTMAM BU YAZDIKLRIMLA BI KUSUR ETTI ISEM AF OLA OKUYAN HERKEZ HAKKINIZI HELAL ETSIN USER INIZ DERYAAA HOSGORU VE SELAMATLE ALLAH A EMANET OLUN

31. Berk.... Says:

Karacabey, oncelikle kurdugunuz ve anlasilan cok emek verdiginiz bu sohbet (daha fazlasi elbette) sitesini sorumlu bir sekilde yonetiyor olmanizi takdirle karsiliyorum. Suan faydalanmakta oldugum bu hizmeti de gostermis oldugunuz sorumlu tutumin bir parcasi olarak goruyor tesekkur ediyorum. Sikayetime gelince… Istanbul kanalinda genel de DeLa rumuzlu bir arkadasla evlilik uzerine sohbet ederken, kendi hayat tecrubeme dayanarak bazi gorusler serdettim. Bir cumleyle ozetlemek gerekirse: beraberlik yasayan ciftlerin cinsellikten uzak kalmasi gerektigini belirttim. Bunu dile getirince aSi_KiZ isimli (daha 5 dakika once benimle ozelden sohbet ediyordu kendisi) beni son derece kaba ifadeler esliginde kanaldan atti. Buna bir anlam verememistim. Ozelinden neden attigini sordum cevap vermedi. sonra arkadas kanalinin genelinde ona seslenerek bu kabaliginin bir aciklamasinin olmasi gerektigini belirttim. Wiper denen bir arkadas geldi derdin nedir diye cikisti. Asi-kiz geldi sonra ve sadece dediki “yazdiklarini begenmedim.” Bende neden begenmedinizin bir aciklamasi olmali der demez serverdan tamamen kovuldugumu farkettim. Suan girmek istedigimde duzeni bozmamdan dolayi sistem’den uzaklastirildigimi belirten bir mesaj aliyorum. Bakin zaten cok sohbete giren biri degilim. Ayrica seviye konusunda herhangi bir sorun olusturmus bir kisi olmadigimi yaklasik 1 hafta gecirdigim nazlim netteki bir cok kisi size soyleyecektir. Bana dokunan konu su ki elinde guc bulunduran insanlari adeta linc edercesine tavirlar takinmalari. Asi_kizz malesef bulundugu konumu kaldiramiyor. Ugradigim bu haksizligin giderilmesini rica ediyorum. Isterseniz Istanbul kanalinda op olan DeLa’ya sorabilirsiniz beni…Saygilarimla…

32. DERYAAA Says:

DERYAAA DAN SYN KARACABEYE =====YINE AY DUSDU GOZLERIME SIGARA USTUNE SIGAR ICIYORUM GOZLERIM DUMAN DUMAN PENCERMDEN BAKINIYOM ARA VE AGACLARIN YAPRAKLARİ BILE DOKULMEYE HAZIRLANMISLAR ADETA BELI ISDE MEVSIMDE KIS,A YAKLASIYO VE BEN BENSE ZAMANLARLA YARISIYOM HERKEZ GIBI SIMDI YINE SIGARAMI ICIME DERIN DERIN CEKIYORUM GECENIN KARNLIGINDAKI SESSIZLIGIN TAM ORTASINDA IKEN HICKIRIKLARLA DUGUMLENIYOR BOGAZIM BENDE YILDIZLAR GIBI SESSIZIM CUNKU BEN CUNKU BEN BEN BU SANAL ALEMINDEKI NAZLIMDAKI OPLARIN VEDE SOPLARIN BAZLIRININ HAKSIZ VE ANLAMSIZ VE ON YARGILI MERHAMETSIZCE ADELSIZCE DAVRANISLARI ICINDE ISYANKAR OLMADAN YIKILMADIM AYAKDAYIM DIYORUM TEK ANLDIGIM SU KI GUVENDIGIM DAGLARA KAR YAGDI HIC BIRINIZE HAKKİMI HELAL ETMIYORUM GOZUM GIBI SAATLERCE NAZLIMLIMIN KANALARINA BAKDIM PARMAGINIZDA OYNATINIZ BENI SIZLERE DERYAAA IYIKI DE VARSIN IYIKIDE GELDIN SENIN GIBI BIRI LAZIMDI BU AFACANALRIN BASINDA DIYEN ABLAMSIN CAN SIN ARKADASSIN DIYEN TUTUNUZ BENI IKI SAPIGA DEGTIRIDINIZ BENDE NASILDA GUVENMISDIM AILEM GİBİ BİLDİM BU DUNYADA OLMADASA OBUR DUNYADA IKI ELIM YAKANIZDA ASLAAAAAA HAKKIMI HELAL ETMIYORUM BENI OP YAPARKEN SEYHAN GIBI BIRININ CINSELIKDE ROBOT OLDUGUNU NEDEN BANA ONCEDEN DEMEDIN DIR3N BU NASIL BIR ROBOTMUS BE AGZI VAR DILLI YOKMUS VAY BEEE BLSE IDIM NAZLIMA HIC OP OLMAZDIM LAFINIZIN ARKASINDA DURMADINIZ BEN HIC DEGISMEDIM BENIM KRAKTERIMLE SAVAS HALINDE OLANLAR UTANSIN KIMSENIN ELINE BISE GECMEYECEK KIRILDI BU KALP BIKERE BINLERCE KISI GELIR GIDER SITEYE DIYECEKSINIZ BILIYOM BARI KADIR KIYMET BILSENIZ NEYSE DERYAAA NICKINI ÖLDURUDUNUZ CANLI CANLI MEZARA GOMDUNUZ AMA YIKILMADIM AYAKDAYIM EMRE IZLEYICI HEKIMOGLU SEVDALI MELDA DENIZ_M ATASBEY TOKSOY HIRPO YONETMEN KACAK YA_SEYDI ACELYA BY_UMUT MEHTAP NAZAR HACETTEPLI GURBETBEY ASILMERT GUNESS CIDDI ALPER_WIYANA SEDATT ASI_kizZ ADAMIMM VGA AHU COGU NICKLER AKLIMDA YOK SU AN BUNARIN HEPSI DEGERLI BENIM ICIN EMINIM KI ONLAR ICINDE BEN DEGERLYIM SANAL MANAL SEVDIM BU GONUL DOSTLARIMI ADAM GIBI ADAMLAR O KADAR HOSCA KALIN NOT NICKLRINI YAZDIM DIYE KIMSE KARSIMA CIKMMIYACAK BUNLARI BANA KOTULYEMIYECEK ZOR BEKLERSINIZ COK IYI BI GOZLEMCIYIM RAHAT OLSUN HERKEZ BANA KOTU GUNUMDE DOSTLAR LAZIM IYI GUNUMDE ZATEN HERKEZ YANIMDA ISDE BU NICKLER GIBI BIRSURU KISI VAR KOTU GUNUMDE HEP YANIMDA OLDULAR 2 KENDINI BILMEZLERIN ICINDE BUNLARIN BI SAMIMI SOZLERI ILE MOREL BULDUM HAKKINIZI HELAL EDIN DERYAAA GITMEYECEK HENUZ SADECE DERYAAA NICKI ÖLDÜ UMARIM KIMSE BENIM SOHBETIMI ENGELEMEZ AZ SAYGI AZ DUSUNCE AZ DUYARLILIK ISYORUM HEPSINDEN AZAR AZAR PARA ILE SATILMIYO BUNLAR RAHAT OLSUN NAZLIMCAFE HAYGILRIMLA

33. Cicekci_Erkek Says:

KARACABEY opunuz meldayı useriniz bana istiyorum.

34. Çiçekci_erkek Says:

karacabey melda bana gabac dedi

35. Çiçekci_erkek Says:

karacabey swat bot bana zline attı. melda ii geceler :*

36. Çiçekci_erkek Says:

ne zaman hayran uzantılı bi nik seczem auto zline yiyom :s karacabey gizlihayran niki yasaklı mı? ip 78.188.213

37. Maestro Says:

HeRa dan sikayetciyim bisey yapmadan zline atıyor sürekli log göstersin

38. FuLDeN Says:

Karacabey lütfen swat botunuza birsey söyleyin sadecq aq yazdim atildim 🙁 bu hic hos degil

39. FuLDeN Says:

banimi acarmisinizzzz

40. tuareg Says:

sayın karacabey
    neden aop larınız keyfi davranıyor

41. KARACABEY Says:

Şu günlerde fazla ilgilenemedim hepsi temizlenecek kuralları aykırı davrananlar gidecek merak etmeyin. nazlimcafe@msn.com adresine mail atabilirsiniz.

42. KaRiZMa Says:

selam karacabey ben seninle bikac kere konusduk ama inanki dusundi=ukce kafayi siyiracam vala bak u anda sahur vakti bu saate bile durduk yere soplardan brisi ziline atabiliyosa kufur yada baksa kotu soz yokken inanki bunda ben art niyet ararim eger benimle kisisel sorunu varsa ne olur solesinler ben 42yasinda birsi olarak bole ukallaigi kabul etmiyorum eger sopsa yada operse duzgun islerini duzgun yapsunlar kimseyi simdiye kadar sikayet etmedim seyno nikli aopdan basakasini onunda ne kadar kufurlu konusdugunu genelde herkes goruyomavisu sadece inanaki oynuyo milletle haberin olsun benim yetkimi bile ufacik tartismada hemen sildi dememkii diyorum kendi kendime kisisel sorunu benimle diye dusunuyorum bana milet hakaret ederken guluyo kndine en ufak yazildiginda khemen atiyo niye bu ikinci siniflik bizler orda arkadaslarimizla olasak kendisi mi duracak ordausersiz kanla neye yararyetkimi aldin hadi durduk yere niye ziline yiyroum bunu bana tarif etsin dinlemek istiyorum yada desin sizi kanlada istamiyoruz diye gelmeyelim

43. KaRiZMa Says:

gecenin bu vakdinde hic isimiz yokdu bak hele ugrasdigimiz seylere aalh askina sanki para veriyolarda ondan geliyoruz kanlara bide hakret yiyoruz
    15 gun uzaklastirma cezasi nedeni ne bilen yok belkide keyfinden atti

44. KaRiZMa Says:

sadece surda iki arkadasimizla sohbet etmek derdimiz onuda cekemiyolar yazik vala bunlara bunlari yazarken asin kesinmi diyosunuz hicmi egitim almiyolar sopluk operlik yada aopluk nasil olur diye sunu anliyorum bunlarin haretlerinden sanirim reelde bi kisilik sorunlari var buraya yansitiyolar gibi geliyobirakinda sohbetimizi edelim bakin sayin soplar operler yada aoplar rahat birakindan userler gelsinler sohbet etsinler
    sade ce rahat birakin eger kufur oluyosa atin ama sakina kisisel derdiniz var diye kimseyi atma hakiinz yokyok tesekekur ederim karacabey

45. KaRiZMa Says:

simdi ne olacak sadece bi rilerinin keyfinden ziline yedim simdi 15 gun girmiyim sadece o kisi keyif yapsin diye loglarini bi gorelim ne demizim alah rizasi icinlutfen bi gorelim loglari ziline atigna gore loglarida kayit yapmisdir

46. caner_ Says:

karacabey damat_ferit diye bir op eklemişler siteye gene kanalin anasini inletiyor.keyfi muamele herkesi siradan geçirip atiyor.ortada küfür yok hakaret yok kanala girişimizle selam aldigimiz kişilere mutfak diye acele gel bir şey sölicem önüne gelene cocuk gibi dedikodu yapiyor.bu adamla ilgilenin oplugu haketmiyor cünkü. bula bula feritimi yazmişlar gene.

47. nıcksız Says:

durun bende bıse dııyım azcuuk bi donem aman da aman bole candan dostlarım var dedıklerım ……megersem sanalın ic yuzunu anlayınca hepssının ne denlı karektersız densız sapıklar olduklarını anladım…………bu aradaaaaa lutfennnn birilierii AHU YU yayından alsın artık yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrr onu dınlemek ıstemeyennnnnnnnlerr cok bıktık bende dahıll vala bıktım
    onu dınlemedekdennn sesızce alın ısde yayın dan bulun bı bahane lutfennnnnnnnnnnnnn yaaaaaaaaaaaaaaaaaa aman …..aman lutfen…bızılerı demeyın
    vala zlıne atar hepımıze kıllede atar bam da akıke de alır oooo ugras dur kadınla ayrıca dir3n birtaneeeeeeeeeeeeeeeeeee ozledım vala arada bı gelıyordu demekkı reelde yapması gereken seylerı var
    vee umarım kı ıyılesmısdır az rahatsızdı acıl sıfaları olsun gonlu guzel kardesıme karacabeyy saygılar byyyyyyy okudugunuz ıcın tesskulerr uygulama olursada yıne tesekuler sıze guvenıyorummmmmmmmmmmm benımde sıkayetımı umursayacaksınız ama aramızda kalsın ahuuuuuuuuuuuuuuu meselesni hahahaaa guluyorum ama cıddıyım 3 gun dınleyın anlarsınız ahuyuuuuuuuuuuu bızler mertcanı vede sualsızı ısıtıyoruz mıllet bılsın dj nın starları mertcannnnnnnnnnnnnn ve sualsizzzzzzzzzz kardeslerımız dırr

48. ahmet Says:

karacabey MELISA gibi flodcuları op yapıyorsunuz sürekli genelde küfür ediyor ve vatandaşı kanaldan atıyor onlara küfür serbeste bizemi yasak kurmuş etrafına yalaka bir grup caner viktor-hugoo pisat crown bunların menfaatleri büyükmüş MELISADAN anlatıyorlar MELISA gelmisin 60 yaşına alkolik kadın birdaha beni durduk yere kanaldan atarsa opunuz bende MELISA oğretecem adam olmayı. MELISA bel altı sohbetler cok hoşuna gidiyor cevirdin nazlimi fuhuşyuvasına rezil kadın…………………….

49. MELISA Says:

Ahmet

sikayetini adam gibi et .camir atmana gerek yok zaten adam olsan kendi nickinle edersin sikayetini ))

sende bu sekilde nasil bir kisilige sahip oldunu beli etin her sekilde.

sanalda olsa dürüst ol .

50. ahmet Says:

MELISA adamlık bel altı sohbet mi oluyor sence aklın fikrin uçkurda nickim bu senin kişiliğin bile yok cok mu dürüstsün sen flodcu karı etrafındakiler gibi yalakalık etsek bizden iyisi olmaz nazlimcafeyi fuhuş yuvasına ceviren sizin gibi assosyal alkolik camlarda soyunan karılar MELISA herkes seni camda görmüş seni de ozgeeyi de herkes yalanda bi sizler mi doğrusununuz camur atmak mı gelsin karacabey izlesin senin bel altı sohbetini ağzın kullaklarda mustehcen sohbetler nazlimda donmeye başladığında birde yüzüzce gülüyorsun pis flodcu sen boş avara ayaktakımı opluk sana neden verildi erkekleri eğlendir diye mi zaten bütün nazlim erkeklerin eğlencesi olmuşsun sana boşa alkolik karı demiyorlar

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun