Sevgi nickleri kısa msn sevgi nickleri sözleri

loading...

Kısa msn sevgi nickleri ve sözlerini burada yayınladık ama sizlerinde paylaşımları ile dahada güzel nickler çıkacağını düşünüyorum. Aşk sevgi nikleri msn kişisel ileti kısmında herkesin vardır, belki buradakiler ile daha değişik bir nickiniz olabilir.

Yüreqim Dayanır Bu Acıya Seni SENSİZ Yasarım.Alır Basımı Giderim Bu Şehirden Seni TerkEderim Ben!

Hatıralar Yeter Bana Hic Üzülme Sen…

asRetnLe başa çıkamaz oLdum buraLarda…

Seni seviyorum Desemde qeLemyeceksin ßiLiorum ama Seviyorum..hata ßende qidiorum buraLardan ama yine Seni Seviyorum..

ßeLkide çocuk qibi oturup aqLayacaqım Ne kadar çok sevSemde Seni unutacağım

ßen sana koştukça sen hep canımı yaktın ne kadarda farkLıydın yaLAncı NasıLda inandım..

Bunu bana yapma gururumla oynama Beni bu karanLık gecelerde birakma…

acimasiz hasret sirtimdan vuruyor ASKIN öLüM KOKUYOR!…..

Eskide Kaldi Bütün Yasananlar Sadece Simdi Sen Varsin.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi.?

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa
ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun.. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR.

вιтιρ тüкєηмєz ѕιgαяαм, ¢ιğєяιм ηєƒєѕѕιz кαℓмış, нєяşєу уαℓαη σℓѕα вιℓє, єη güzєℓ αşк zσя σℓαηмış

kêñdım ı¢ıñ ßı$ıÿ ı$tıÿör$âm ñâmêrdïm ⣣âhım âññêm ï¢ïñ gµzê£ ßï gê£ïñ ñâ$ıp êt ÿârâßßım ÂMİN

_вєℓкι∂є тєяѕℓιк вєη∂є.уαραмα∂ıм вυ ∂üzєη∂є.кαçα¢αк ∂єℓιк αяα∂ıм,ѕüяüηgєηℓєя şєняιη∂є_

αкıℓℓı σℓυρ ∂üηуαηıη кαняıηı çєкє¢єğιηє ∂єℓι σℓ ∂üηуα ѕєηιη кαняıηı Çєкѕιη

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM..

gülü sevdim dikeni battı,atı sevdim çifte attı,seni sevdim götün kalktı…((ACI ÇEKENLERE))

BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR. GEÇİP GİDEN ZAMAN.

BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM. FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL.

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

yüReğiMe göMDüm Seni söKüp aTmaK müMKün deĞiL YanıMDa oLaMasaNDa rüYaLaRın yeTer baNa S.S.M.

yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış…:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

“vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor ‘buz’ soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

NE GİDENEDİR SÖZÜM NEDE GELECEK OLANA,ODA BİRAZ OYALANIR GİDER NASILSA *****=))

||AsLa KayBettikLeRim OLmaDı wazqeçtikLerim oLdu..!!! ||

?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Seni .!!•?•??•?•

‘ | Plaч baCk déqiL bu qéяCék sés.Söz мüziK sana чazмaK téяS |

Dönmeye yüzün var mı? Bu kadar kolay mı?… Geçmişe dönüp ağlasan, bu kız buna kanar mı?

xX ChéLLéKé RéHéCéLLé ¿

* xX déиqésizZ .. ∂éηgéѕιzιмм , çıℓgıηıмм ,υкαℓαуıмм , αмα ¢нσк тαтℓıуıммм ßє «

chiŁéké$h coŁiq »

éyy Aşk GéLdiysén Üç Kéré Wur

Bu yazı forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir.

Tags: , , ,

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun