Plajlar artık tek omuz modası ile şenlenecek

loading...

Plajlar artık tek omuz modası ile şenlenecek – Plajlar bu yaz tek omuz modası ile şenlecekmiş. Bu haber beni ilgilendirmiyor ama bayanlara duyuralım dedik. Haberiniz olsun bayanlar plajlarda bu yaz tek omuz modası hakim dikkat edin. Aşadaki mayo tipleri bu yaza damgasını vuracakmış.
mayo modelleri
Bu mayoları giyince pekte bayanların seksi görüneceğini söyleyemem. Haberin detayı geliyor şimdi;
mayo
Ne de olsa mağazalarda bikini ve mayo koleksiyonları yerini aldı. İlkbahar- yaz koleksiyonlarında öne çıkan trendler mayo ve bikini modasını da etkiledi. Sezonun favori rengi olan fuşya, tek omuz kesimler, fırfır detaylar ve zıt renk blokları mayo ve bikinilerde de dikkat çekiyor. İki sene önce kendini göstermeye başlayan mayokiniler bu sezonda da çok moda.
tek omuz modası
CANLI RENKLER
– Bu sezon yoğun desenler yerine etnik, asimetrik kesimler, değişik renklerin bir araya geldiği modeller dikkat çekiyor. Egzotik baskılar, örgüler, retro grafiklerle birlikte straplez, kruvaze, tek omuz ve geometrik kesimler ağırlıkta. Sofistike tek parça modellerin yanı sıra, daha ağır, çiçek desenleri ve çılgın hippi tarzları bu sezon plajları da etkisi altına alacak gibi görünüyor.
– Bu sezonun bir diğer ayrıntı ise farklı ve canlı renklerin bir arada kullanılması. ‘Color block’ denilen renklerin karmaşası, beklenmeyen renk kombinasyonlarıyla bikini ve mayoları bu sezon daha iddialı gösterecek.
– Turkuaz, yeşil, fuşya,mavi, sarı, eflatun, pembe,mor, kiremit renkleri ve iddialı fosfor tonları bu sezon mayo ve bikinileri renklendirecekler. Altın, gümüş ve karamel tonları bu sezon oldukça fazla.
mayo
TEK PARÇA VE ASİMETRİK
– 2009 yazının öne çıkan bikini ve mayoları tek omuz olanlar. Bu sezon kıyafetlerde gördüğümüz podyum trendleri sahillere inmiş gibi gözüküyor. Tek omuz bikini ve mayolar plajlarda çok iddialı ve seksi duracak.
– Tek omuz kesimlerin yanı sıra boyundan asimetrik kesimler, dar verev çizgiler bu yaz çok seksi, klas ve sofistike duracak.
– Tek omuzmayokiniler sezonun iki trendini bir arada taşıyor. Hem asimetrik, tek omuz kesimi hemdemayokininin cazibesi bir arada süper görünüyor.
mayolar resimleri
MAYOKİNİLER İDDİALI
– Bu yaz da, geçen yaz olduğu gibi oldukçamoda olan ve klasik hale gelen mayokiniler daha uzun süre ‘in’ olacak gibi görünüyor. Ancak artık mayokinilerde asimetrik, retro kesimler ve iddialı renkler ağırlıkta.
– Bazı mayokiniler sadece tek omuz kesimleriyle değil, asimetrik kesimlerle de bu yaz çok iddialı görünüyorlar.

Bu yazımız forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir ve NaZzZ tarafından yazılmıştır.

Tags:

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun