ölüm nickleri şekilli ölüm nickleri ölümle ilgili nickler

Kısa ölüm nickleri yayınladıktan sonra şekilli ölüm nicklerini hemen paragrafın altında bulabileceksiniz. Msn nicklerinin belkide en beğenilen nickleri ölümle ilgili nicklerdir.

KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr … HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN… AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› … Ve O BeNi ÇaĞıRıYor

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen yanima gel ki sana sensiz yasamanin sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim

Sevmek ölmektir bence ben de sevmistim ölmeden önce

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina* asta öldür beni NOGLUR!

GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє?.göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

Siz entel dantel işlerle uğraşırken biz arka sokaklarda racon kesiyorduk

Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al

Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ

HaYaTıMıN GeRÇeK öYKüLeRiNe aYRıLaN Bi FiLMiN SouNTraCkiNdeiM.. ÖyLe BiR aN YaŞaDıMKi CeNNeTiDe HiSSeTTiM CeHeNNeMiDe…

Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

Git RüzGar Ona SeVdiGiMi SöLe Ona NEFeS Gißi MuHtAÇ OlDuguMu UgRuNDa ÖleßiLeCegiMi SöLe Ama $uNuda UnuTMa EgeR ßeNsiZ MuTLuYSa SuS Ve SeSSizCe GeRi DöN..!

SENI OZLUYORUM” desem “DILEGIMSIN” desem “BIRTANEM” desem “CANIM” desem “SENI SEVIYORUM” hemde olesiye desem “SEN” ne dersin?

ask bittikten sonra arkadas kalalim derler!!!! gule baska isim verirsen degisik kokarmi???

Beni unut diye haber göndermişsin önce bir düşün hatırlamaya değermisin?

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez…

. gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor… ya da sensizlik gördüğüm.

kanatlarım yoktu bnm ama bir zamanlar melektim.. kirlendim, çok değiştim ben artık melek deelim..

sev, öyle sevki kalmasın snde grur.. grurun başladıı yerde sevgi son bulur ..!

bekle dedi gitti.. ben beqlemedim oda glmedii. ölüm gibi bişi oldu ama kımse ölmedi …!

düşümde istanbul dört bir yanı snnle gizlii….!

korkum yok ölümden..sadece kefen giymek tarzım deell …!

öldüümde mezarda ben, mezarım içinde kefen, kefenin içinde ben, benim içimdede sen olacaksın…!

Eski yerini kalbimde arama… sen gözümden akan sellere karıştın …!

snn için canımı verecek kdr cesut, bir kalemde silecek kdr yürekliyim…!

en son gulen sen olacaksın çünki geç anlıosun …!

aşıksan korkuorsan kayıp, sewipte susuorsan ayıp ..!

Ey insan ! Dilediğin gibi yaşa ölümü tadacaksın, istediğine sarıl malesef bir gün ayrılacaksın.

Merak Etme.. Şiirler yasmam sana Türküler yazmam… Bir Eylül Akşamı sırılsıklam geçip sokağından seni ıslatmam !!!

meleksinn..şeytanımla dans eder misin???

Bu yazı forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir.

9 thoughts on “ölüm nickleri şekilli ölüm nickleri ölümle ilgili nickler

1. KESINIKLE yasemın hanım sıze katlıyorum ask sevgı dıye bır sey yok yalannnnnnnnnnnn koca bı yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ınsanlar yalannnnnnnnnnn

2. SENI OZLUYORUM” desem “DILEGIMSIN” desem “BIRTANEM” desem “CANIM” desem “SENI SEVIYORUM” hemde olesiye desem “SEN” ne dersin

3. emre sana katılıyorum…..ben de senin qibi yeni aşık oldum.. olmadan önce ben de yasemin qibi düşünüyodum ama şimdi aşkım için qözümü kırpmadan ölürüm…. eminim aşık olduqunda onun da aşk hakkındaki düşünceleri değişecek :S

4. yasemin ask aptal değil sen hiç aşık olmamışın cok belli bende yeni aşık ooldum aşkım çin olurdum ama şimdi beni terk etti ne durumdayım o aşk yüzünden aşk dene şey bi katliam makinası

5. ***birgün ölüm gelecek seni bulacak ama ölüm seni bulmadan sen ölümü bulmuş olacaksın;çünkü o zmn ölmüş olacaksın!***

6. su ask denen aptal seyden biktim ask sevgi hersey yalan insan ask diye kendini kandiriyo kim kimin icin ölmüs sacmalamayin ask diye birsey üstüne basa basa söylüyorum ask sevgi yalan insanlar bi uydurmus ask diye öyle laga luga ask ask diyip duruyorlar ask büyük bir yalan ask diye birsey yok o bi heves zamanla yok oluyor abladinizmi bosuna kandirmayin kendinizi.

7. ölüm birgün gelecek aşk o an bitecek yaralı kalp tasıyanlar soruyorlar sevmek mi daha kolay ölmek mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir