Manalı msn nickleri kısa manalı nickler ve manalı msn sözleri

Kısa manalı msn nickleri ile bu sayfamızda manalı msn sözlerini bir arada bulabilirsiniz. Bu şekilde msn kişisel ileti kısmınıza manalı ifadeler eklebileceksiniz.

Gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.

Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim

Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm

Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum

Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.

Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır…

Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.

Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;”Abi biz Fenerbahçeliyiz uluslararası ne işimiz olabilirki?”demiş.

GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE

Hady ßi$éyLéRimizi Déi$ Toku$ éDéLim..qüLü$ünDén wéR..ömRümDén aL..

ßény kayßédérsén ßi daa asLa ßuLamassin o ac qösLü kaLBiné raat ßatmasin!!!

kiMiniN heR$eyiyiM kiMiniN sahiP oLamadıqı teK $eYimM . .[!]

kabullén aRTq kaLbm Bz ayRıLDq..

”åğLåyån påLyå¢o”

en qüseL çirqin bnmm varmı uLen..!!

heyy sennn !!yok yok öbürüü ! ıııı yok yok yanındaki !! UuFf sana diyorum bee

Kim SöyLemi$ CadI OLdugumu ? Sén €LmanI Yé $ékéRim ..

ßana ßi$éy sOrmayIn ! –> ßiLmiOrum !•#

Günaha çalan bakışlarını al ve git uzak iklimler beklerken seni
Düşünme arkanda neler bıraktın ve ne kadar üzdün beni !

Bu yazı forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir.

1 thought on “Manalı msn nickleri kısa manalı nickler ve manalı msn sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir