Babalar Günü Hediyeleri

2019 Babalar Günü Hediyeleri Ne Olabilir

21 Hazirana denk gelen ve hayatımızın anlamı evin reisi bizleri büyüten doyuran besleyen giydiren yediren içiren iki kişiden birisi olan babamız için babalar günü hediyesi ne olabilir sizlere fikirler vermeye çalışacağız.

Bazı arkadaşlar babalar günü hediyeleri ucuz ne alabilirim demişler bazıları ise babası için babalar günü hediyeleri el yapımı neler olabilir diye fikir yürütmeye çalışmışlar. Zamanı olanlar tabiki evde kendileri el yapımı bir şey yapıp babasına hediye edebilirler. Çeşitli yerlerden ve bizimde kendi düşüncelerimizi kattığımız işte babalar günü hediye önerileri fikirleri;

Metal Çakmak

babalar-gunu-hediyeleri
Babaya Özel Kupa Bardak

babalar-gunu-hediyesi-kol-dugmesi
İşlemeli Gümüş Kol Düğmesi

babalar-gunu-hediyesi-kol-saati
Babalar Günü İçin Kol Saati

babalar-gunu-hediye-sepeti
Babalar Gününe Özel Hediye Sepeti : İçerisinde cüzdan, kemer, tesbih, kol saati var.

Babalar Günü İçin Sıra Dışı Neler Yapılabilir Diyorsanız İse Buyrun
Mesela uygun bütceniz varsa babanızı ne kadar çok sevdiğinizi ve onun babalar gününü gazeteye ilan vererek kutlayabilirsiniz.

Yada onunla ilgili eski videoları birleştirip youtube üzerinde bir video hazırlayıp klip gibi olabilir onun yanında açıp izlettirebilirsiniz çok sevecektir.

Yada çiçekçi ile anlaşıp çiçeği kendiniz değilde onun kendisinin eve getirip babanıza vermesini sağlayabilirsiniz. Tabiki üzerindeki kartta babalar günü kutlanmalı ve sizin adınız yazmalı.

Daha 3-4 gün var aklıma geldikçe ilave değişik öneri seçenekleri yazacağım sizlerde alttaki yorum bölümünden kendi fikrinizi paylaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı