Siyah noktalar için doğal yöntem

Reklamlar

Siyah noktalar için doğal yöntem siyah noktalar için doğal çözümler

Baş belası olan siyah noktalardan kurtulmak için doğal yöntemler anlatacağımız bu sayfamızda siyah noktalara doğal çözümleri öğreneceksiniz arkadaşlar.

siyah-noktalar-icin-dogal-cozumSiyah noktalar için doğal yöntemler

Elma Sirkesi:

Yarım su bardağı suyun içerisine üç yemek kaşığı elma sirkesi ilave ettikten sonra iyice kaynatın.
Kaynayınca ateşi www.nazlim.net kıstıktan sonra başınıza bir örtü örtün ve yüzünüzü buharına tutarak buhar banyosu yapın. Bu şekilde yüzünüze 15–20 dakika buhar banyosu uygulayın.
Bu uygulamanın ardından yüzünüzü yarı yarıya sulandırdığınız elma sirkesi ile silin.
Bu uygulamayı her hafta 2 defa tekrar edin. Düzenli olarak bu uygulamayı yaptığınız zaman siyah noktalarınızın yok olduğunu ve cildinizin daha fazla ışıldadığını farkedeceksiniz.

Siyah noktalardan kurtulmak için diğer yöntemler :
1) Bir tutam kırlangıç otu, Bir tutam ayrık otunu bir kaba koyduktan sonra üstüne beş su bardağı su ilave edilerek kaynatın. Ardından bir gece dinlendirin. Bu suyu siyah noktalarınızın üzerine sürün.
2) Bir tutam nane, Bir tutam yabani kekik yaprağı, Bir tutam ıhlamuru bir ka­ba koyduktan sonra üstüne yeterince su ilave ederek kaynatın. Soğuyunca siyah noktalarınızın üstüne sürün.
3) Bir adet çok olgun domatesi ezdikten sonra ince bir tülbent kullanarak süzün.
Bir tatlı kaşığı gliserin ve iki damla asilbent tentürü ilave ederek karıştırın. ardından bir şişeye doldurun. Bu karışımdan Siyah noktalarınızın üzerine bol miktarda sürün.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.