Pembe Maske Tedavisi Nasıl Yapılır

Pembe maske tedavisinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen bayanlar buraya. Pembe maske ile ilgili bilmediğiniz ve nasıl yapılacağı ile fikriniz yok ise bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

pembe-maske-tedavisi-nasil-yapilirPembe Maske Tedavisi Nasıl Yapılır

Güzelleşmek için büyük zaman ve para harcayan kadınların en fazla önem verdikleri şey şüphesiz ciltleri. Kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde cildi mevsim değişikliklerine karşı korumak ve yıpranmasını önlemek için bazı önlemler almak gerekiyor. Bunların başında cildin temizlenmesi nemlendirilmesi ve dış etkenlere karşı korunması geliyor.

Bunları sağlamanın yollarından biri; kuruyan lekelenen ve yıpranan ciltlerin yeniden canlanmasını sağlayan ‘pembemaske’ adlı yöntemden geçiyor. Enes Bio Estetik Center’dan Kozmetisyen Nesrin Sürer 5 haftalık bir kür halinde uygulanan bu yöntemhakkında şunları söylüyor:

MAKYAJIN OLUMSUZ ETKİLERİNİ SİLİYOR
“Pembemaske yöntemi; ciltteki su vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak cildin tazelenmesine ve eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Uygulama özellikle düzensiz çalışma saatlerinden ve yoğunmakyajdan olumsuz etkilenen ciltlerde son derece etkili oluyor. Biyolojik olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmayan bu maske 20 yaş itibarıyla her yaş grubundan kişilere ve herhangi bir tıbbi rahatsızlığı olmayan her cilt grubuna uygulanabiliyor.” Kozmetisyen Nesrin Sürer pembemaske yönteminin cilde nasıl uygulandığını ise şu sözlerle anlatıyor:

BOYNA DA UYGULANIYOR
“Öncelikle kişiye bilgisayar ortamında cilt analizi uygulanarak cilt tipi belirleniyor ve yaşına göre bir ürün seçiliyor. 1.5 saatlik bakımdan sonra biomolekül içerikli hamur kıvamındaki pembe maske; tüm yüze ve boyun bölgesine sürülüyor.Maskenin ısısı kendiliğinden 42 dereceye yükselip sıfır dereceye düşüyor. Bu ısınma ve soğuma işlemi sırasında önceden kişinin cilt tipine ve sorununa göre seçilen aktif maddeler (vitamin kolajen elastin) cilde iyice nüfuz ediyor. 30 dakikalık bu uygulamadan sonramaske yüz kaslarının hareket ettirilmesiyle kolayca çıkarılıyor.”

Gençlerin sivilceleri yaşlıların kırışıklıkları yok oluyor
KOZMETİSYEN Nesrin Sürer pembe maskenin gün aşırı ya da haftada 2 kez uygulanabildiğini belirtiyor ve şöyle devam ediyor: “Genç ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde ağırlıklı olarak A ve C vitaminleri ile yoğun bir nem deposu olan Q10 bulunuyor. Bu vitaminler sayesinde yağ salgılaması dengeleniyor ve sivilce oluşumu azalıyor. Orta yaş grubundaki kişilerin yorgun olan ciltleri tazelenerek genç bir görünüm kazanıyor. Olgun ciltler için hazırlanan pembe maskenin içeriğinde yoğun olarak; kolajen Q10 elastin hyolünorik asit etken maddeleri A E ve F vitaminleri ile çinko demir ve selenyum kullanılıyor. Bu maddeler kırışıklıkları azaltıyor ve oluşan gevşemeleri toparlıyor. Uygulama sayesinde cilt canlanıyor.”

Kalçayı ve basenleri sıkılaştırıyor

PEMBE maske rengini içeriğinde bulunan doğal bitki köklerinden alıyor. Maskenin içinde doğal ısınmayı sağlayan kristal tuzlar var. Bu sayede hemen ısınıyor ve ısınma da yeni hücre oluşumunu tetikliyor. Maskenin içindeki maddelerin kişiden kişiye değiştiğini belirten Kozmetisyen Nesrin Sürer “Bu maske ısınıp soğuyarak cildin sıkılaşmasını sağlıyor. Kalın bacaklı ya da düşük popolu kadınlar için de kullanılıyor” diyor. Pembe Maske nasıl hazırlanır Pembe Maske Nasıl Yapılır Pembe Maske Nasıl Kullanılır

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. bende LaSante kullandım. başta tereddüt ettim ama çok memnunum. lazer yaptırmıştım hafif kararmalar olmuştu yüzümde hepsi çıktı şükürler olsun.

  2. Yüzüm çok yağlı oldu için kullanıyorum şu an ve çokta memnunum LaSante Pembe Maske’den.

  3. işe giderken hergün yaptığım makyajdan dolayı haftasonu tatilimde yüzümün matlığı beni deli ediyordu ta ki pembe maske kullanana dek ölü deriyi atıp canlılık kazandırıyor lasante aldım bende haftada bir uyguluyorum ve bundan sonra da hep bu markayı kullanırım.

  4. la sante marka pembe maskeyi kullanana kadar bu mucizeye inanmamıştım. cildimdeki inanılmaz değişim için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir