WhatsApp iOS 7 Güncellemesi İle Daha Sorunsuz

Reklamlar

WhatsApp iOS 7 Güncellemesi İle Daha Sorunsuz

Whatsapp kullanıcıları devamlı meydana gelen sorunlardan bıktılar ve başka mesajlaşma yöntemlerine başvurmaya başlamışlardı. Nedeni ise apple’ın bir süre önce çıkardığı ios 7’nin whatsapp ile uyumlu olmaması. Yakında güncelleme yaparak bu sorunu yitirilen kan kaybını önleme çalışacak. İşte ayrıntılar:

whatsapp-ios-7Teknoloji devi Apple’ın, geçtiğimiz aylarda tanıtımını gerçekleştiği iOS 7 ile beraber neredeyse tüm mobil uygulamalar yeni sürümlerini kullancı ile buluşturmuştu.

Başta Facebook, Twitter ve Foursquare gibi popüler uygulamalar kendilerini iOS 7 için yenilerken, gözler Aylık 350 milyon aktif kullanıcıya sahipWhatsApp ‘a çevrildi. iOS 7’nin arayüzüyle uyumlu olmayan grafiklere sahip mevcut WhatsApp sürümünün sık sık uygulama hatası vermesi de kullanıcıyı, kısa süre önce iOS ve Android ile uyumlu hale getirilen BlackBerry Messenger’a yönlendiriyordu.

Özellikle iOS’ta her geçen gün kan kaybetmeye başlayan WhatsApp, geliştirdiği güncelleme ile bu duruma son vermeyi amaçlıyor. Yakın bir zamanda kullanıma sunulacağı tahmin edilen ve merakla beklenen yeni WhatsApp sürümünün ilk olarak görüntüleri sanal ortamlarda dolaşmaya başladı. iOS 7 için geliştilen özel tasarımın, işletim sisteminin grafik altyapısıyla uyumlu olması ve aynı sadeliği koruması da dikkatlerden kaçmadı.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.