Samsung’un Galaxy S3 S4 ve Note 2 İle 100 Milyon Satma Hedefi

Son Güncelleme: 15.09.2020 17:49

Samsung’un Galaxy S3 S4 ve Note 2 İle 100 Milyon Satma Hedefi

samsungHedef olarak söylemişler ama bence bu hedef değil çok kolay şekilde yapılacak birşey. Çünkü Samsung bence daha fazla satış rakamına ulaşır. Hatta Galaxy S5 çıkınca fiyatlar haliyle diğerleri için konuşuyorum düşecek ve bu rakamlara ulaşması çok kolay olacak. İşte ayrıntılar:

Samsung, 2013 yılı sonundaki hedeflerini çok büyük tutuyor. Kore’li Analist Günü’nde, firma tarafından verilen sayılar bunu ispatlar nitelikte. Endişeli yatırımcılara verilen sayılara göre, Samsung, Galaxy S ve Note telefon satışlarının 100 milyonun üzerinde olmasını planlıyor. Bu sayının içerisinde Galaxy S3, S4, Note II ve 3 yer alıyor. Samsung ayrıca 40 milyonun üzerinde de tablet satmayı amaçladığını söylüyor.

BÜYÜK TABLETLERDEN BEKLENTİ ÇOK
Firma, önümüzdeki yılın satışlarının çoğunun ise 10 inç’ten büyük tabletlerden geleceğini düşünüyor. Neredeyse tamamen doymuş olan üst düzey akıllı telefon marketi için Samsun endişeli değil. Firmanın inancına göre bu market artık kararlı bir hale gelmiş durumda ve firma, büyümeye devam edebilmek için düşük bütçeli ürünlere yönelmeyi düşünüyor. Ayrıca, firmanın öngörüsüne göre, 2017’den önce, dünyadaki akıllı telefonların yarısı LTE içerir hale gelecek.

Ayrıca, diğer firmalar gibi, Samsung da PC ve tablet marketinin bir gün birleşeceğine inanıyor ve ne olursa olsun bu olay gerçekleştiğinde ön sıralarda yer almayı hedefliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir