Samsung Galaxy S4 Ne Zaman Çıkacak

Reklamlar

Samsung Galaxy S4 Ne Zaman Çıkacak

samsung-galaxy-s4Samsung Galaxy S3 rekor kırmaya devam ederken bu sefer de samsung şirketi Galazy S4’ün yakında piyasaya çıkacağını duyurdu.

Peki samsung galaxy s4 fiyatı ne olacak ve ne zaman çıkacak diye sizlere müjdeler ile başlayalım çok yakında diyerek.

Henüz açıklanmış net bir rakam yok. Ancak bilinen şey Avea ve Vodafone’un ön talep için çalışmalara başladığı, ki bu GSM operatörlerinin belirleyeceği fiyatlar genel itibariyle “taksit” seçenekli olacağından 2 bin TL’nin çok üstünde kalacaktır. Ancak ABD ve Avrupa fiyatlarına bakıldığında ve Samsung’un genel fiyat rekabetindeki agresifliği göz önüne alındığında Galaxy S4’ün peşin satış fiyatının piyasaya çıktıktan birkaç ay içinde 2 bin TL seviyesinin altında olacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S4 mayın ayında Amerikada olacak ve oradan tüm dünyada satışa başlayacak. Türkiyeye gelmesi ise yaz aylarını bulabilir arkadaşlar. Bu konuda henüz kesinleşmiş birşey yok ama cep telefonu servislerinin çalışmaları devam etmekte.

Samsung Galaxy S4 satışları hakkında iyi sinyaller gelmeye başladı. Phones 4U’nun raporuna göre cihaz ilk 48 saatte Galaxy S3’ün çıkışına göre yüzde 40 daha fazla ön sipariş aldı.

EN ÇOK ÖN KAYIT ALAN TELEFON OLDU

chip.com.tr’nin haberine göre, önümüzdeki ay satışa sunulması beklenen Galaxy S4, Phones 4U üst yöneticilerinden Scott Hooton’a göre 2013’te tanıtılan telefonlar arasında en çok ön-kayıt alan telefon durumda. Bu arada Phone 4U, Gaalxy S4’ün “2013’ün en çok satan telefonu” olmasını bekleniyor.

S3 REKORUNU KIRMASI BEKLENİYOR

Galaxy S3 geçen sene tanıtıldığında da rekor kırmıştı. 1080p ekranlı, daha güçlü ve daha hızlı Galaxy S4 bu çıkış hızını koruyabilirse S3’e yetişebilir ve hatta onu geçebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.