Samsung Galaxy S4 Fotoğrafı Yayınlandı

Son Güncelleme: 07.09.2020 11:35

Samsung Galaxy S4 Fotoğrafı Yayınlandı

Samsung Galaxy S4 için bekleyen arkadaşlara şimdiden iyi haberler verelim. Samsung Galaxy S3 kullanan birisi olarak bende galaxy s4 bekleyenler arasındayım ve bu haber çok iyi oldu.

samsung-galaxy-s42013 Mayıs ayın da piyasaya çıkacağı söylenen Samsung Galaxy S4 cep telefonunun ilk görüntüsü fotoğrafı internete sızdı. Bu konu ile ilgili haberin ayrıntıları şu şekilde arkadaşlar :

Samsung hayranlarının kurduğu ve 982 bin üyesi bulunan sammobile.com en erken Mayıs ayında piyasaya çıkması beklenen akıllı telefon Samsung Galaxy S4’ün bir fotoğrafını yayımladı.

Haberde, söz konusu telefonun Galaxy S4’ün son tasarımı olduğundan emin olunmadığı ancak fotoğrafın bir Samsung çalışanı tarafından iletildiği belirtildi.

SamMobile bunun yanında Samsung’un yakın zamanda özel ortaklarına kapalı kapılar ardında Galaxy S4’ün prototipini göstereceğini doğruladığını, bu nedenle fotoğrafın bu özel organizasyon için hazırlanan katalogdan alınmasının güçlü bir ihtimal olduğunu iddia etti.

Koreli teknoloji devinden şu ana kadar fotoğrafla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, sadece Samsung Lübnan resmi Facebook sayfasında Mayıs ayından önce Galaxy S4’ün hiçbir yerde satışa çıkmayacağı ifade edildi.

Bu fotoğrafın orjinalliğinden Samsung’dan bir açıklama yapılana kadar emin olamayız ancak geçtiğimiz senelerde bu tip sızıntılarda genelde fotoğrafın gerçek olduğu ortaya çıktı. Hatta sosyal medyada sıkça teknoloji şirketlerinin prototiplerin görüntülerini bilerek sızdırarak tüketici tepkisini erkenden öğrenmek istedikleri iddia edildi.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir