Samsung Galaxy Note 4 Ne Zaman Çıkacak

Samsung Galaxy Note 4 Ne Zaman Çıkacak

Note 3 çıkar çıkmaz zaten herkes bir ağızdan acaba 4 ne zaman çıkıyor diye söylemeye ve kulaktan kulağa fısıldamaya başlamıştı.

samsung-galaxy-note-4Bazılarına tüyolar mı geliyor yoksa bir yerlerden kulaklarına birileri mi söylüyor nedir bilinmez ama genelde de bu söylenenler doğru çıkmıyor değil.

Korea Times, kendilerine telefon eden isimsiz kaynağın verdiği bilgilere dayanarak, Samsung’un yeni tabletfonu Galaxy Note 4’ün eylül ayında Berlin’de düzenlenecek IFA fuarında tanıtılacağını yazdı.

Telefon ilgili merak edilen konuların başında gelen ekran büyüklüğü hakkında ise kesin olarak açıklanmış veya sızdırılmış bir bilgi yok. Ancak söylentiler Galaxy Note 4’ün 6 inçlik bir ekrana sahip olacağında birleşiyor.

Ekran çözünürlüğü hakkındaki söylenti ise Çinli site CNMO’dan geldi: Galaxy Note 4’ün 1440x2560p (2K) çözünürlüğünde ekrana sahip olacağını belirtiyor. Note 4 hakkında çıkan bir diğer söylenti deGalaxy S5gibi IP67 standartlarında su ve toz geçirmez olacağı.

Galaxy Note 4’ün sahip olacağı iddia edilen diğer teknik özellikler ise 64 bit işlemci, 4 GB bellek ve 20 MP kamera şeklinde sıralanıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı