Samsung B2100 cep telefonunu kır kırabilirsen

Samsung B2100 adında öyle bir cep telefonu yapmışki kır kırabilirsen darbelere karşı çok dayanıklı bir telefon. Samsung’un piyasaya sürdüğü B2100 kodlu cep telefonu yağmur, darbe, yüksek ısı ve nem gibi dış etkenlere dayanaklı bir cep telefonu.

Yağmur, aşırı yüksek ve düşük ısılar, nem gibi birçok çevresel etkene dayanıklı olarak özel üretilmiş olan Samsung B2100’da tasarıma önem verenler için de her ayrıntı düşünülmüş. Zorlu koşullara dayanıklı olarak tasarlanan telefon, sofistike bir stili sağlamlıkla bir araya getiriyor. İnce kompakt tasarımı ile ergonomik tutuş sağlayan Samsung B2100, siyah, kırmızı ve yeşil renk seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

Samsung B2100, kompakt bir cihaz içerisinde fotoğraf makinası, video player, FM radyo ve müzik çalar barındırıyor. Böylece kullanıcılar outdoor aktiviteleri sırasında multimedya içeriğin de keyfini çıkarabiliyor.

Outdoor Dostu
Dış koşullarda zaman geçirenlerin karşılaşabileceği her türlü zorlu koşulda çalışacak şekilde tasarlanan Samsung B2100 -20 derece ile 60 derece arasındaki ısılarda çalışabiliyor. Uluslararası suya ve toza dayanıklılık standartlarında IP57 derecesi kazanan Samsung B2100 yüksek miktarda toza, üzerine su dökülmesine ya da sıçramasına da dayanıklı.

Samsung B2100’ın anti-şok dış gövdesi düşme, yuvarlanma ve çarpma gibi kazalara karşı telefonu dayanıklı kılıyor. Tamamen dayanıklılık kavramı ile üretilen Samsung B2100 sayesinde kullanıcılar, gündelik hayatlarında, tatilde ya da spor ve hobilerine zaman ayırdıklarında rahatlıkla iletişimde kalabiliyorlar.

Samsung B2100 KDV dahil 299 TL olarak Türkiye’de de satışa sunuldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir