LG G2 Fiyatı ve Özellikleri

LG G2 Fiyatı ve Özellikleri

lg-g2Sonunda beklenen gün geldi G2 Türkiye pazarına girmeyi başardı. Fiyatını da söyleyeceğimiz LG yeni telefonu LG G2 hakkında bilmeniz gereken herşeyi öğreneceksiniz. Öncelikle şunu söyleyeyim bu telefon kadar kullanımı kolay telefon yok arkadaşlar.

LG Electronics, kısa bir süre önce küresel duyurusunu yaptığı telefonu G2’nin Türkiye tanıtımını Hilton Convention Center’da gerçekleştirdi. ‘Senden Öğreniyorum’ konseptiyle geliştirilen G2, akıllı telefonda standardı tamamen değiştirme iddiası ile yola çıkıyor ve tuşları arkaya taşıyor.

LG G2’nin diğer akıllı telefonlardan farklı olarak tuşları ürünün arka kısmında yer alıyor. Telefonun arkasındaki ‘Sihirli Tuş’ kolay ve doğal bir nagivasyon sağlıyor. Yan tuşlara ihtiyaç duyulmayacak şekilde, tam işaret parmağının altına yerleştirilmiş bu tuş, telefon tutuşunda en çok kullandığımız işaret parmağından yola çıkarak tasarlanmış.

LG G2, 5.2 Full HD ekrana sahip. 2.65 mm’lik inceliğe sahip telefon, IPS teknolojisi ile üstün görüntü kalitesi sunuyor. Öte yandan LG G2’nin 3,000mAh pili en büyük yeniliklerinden biri. Bu pil tüm gün boyunca kesintisiz kullanım amacı taşıyor.

LG G2’nin fotoğraf makinesinde bulunan Optical Image Stabilizer (OIS) teknolojisi hareket halindeki görüntülerin bile daha net, parlak ve canlı olmasını amaçlıyor. OIS teknolojisine sahip LG G2, 13MP fotoğraf makinesiyle dikkat çekiyor.

Telefonda bulunan misafir modu özelliği, telefonun sahibi ile birlikte diğer bir kullanıcının daha cihazı kolay şekilde kullanmasını sağlıyor. Misafir Modu sayesinde her iki kullanıcı da ekrana çizdiği şekille ayrı bir telefon kilidi oluşturabiliyor. Böylelikle kullanıcı telefonunu dilediği zaman paylaşabiliyor ve ayarlamaları aynen bıraktığı şekilde kalabiliyor.

LG G2, stüdyo kalitesinde 24 bit/192kHz Hi-Fi playback sese sahip. Telefonun, video kaydı çekimi sırasında sese göre odaklanmasını sağlayan Audio Zoom adlı önemli bir özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde video çekiminde sesin geldiği noktaya doğru zoom yapıldığında ses artıyor ve sesin kayıtta daha net şekilde duyulması mümkün oluyor.

LG G2, 1599 TL fiyatı ile tüketiciyle buluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.