LG G Flex Katlanabilir Telefon

LG G Flex Katlanabilir Telefon

Yakında yakında dedik ve sonunda bunuda yaptılar ya daha neler göreceğiz bakalım. Katlanabilir araba, mendil gibi katlanan evler, televizyonlar, bilgisayarlar hatta uçaklar trenler bile şimdilik hayal gibi ama göreceksiniz hepsi gerçekleşecek.

lg-g-flexÖnce anlatalım daha sonra ise bu süper telefonun videosunu sizlere izletelim:

EKRANI ESNİYOR
LG, geçtiğimiz günlerde esnek akıllı telefonu LG G Flex’i kullanıcılarına sundu. Her ne kadar esnek ekranlı dense de aslında bu cihazlar sadece kavisli, yani şekilli bir ekrana sahipti. Ancak LG’nin tanıttığı G Flex modelinin gerçekten esnek olduğunu gösterildi.

Teknoloji dünyasının lider markası LG, gelişimlerini hızla sürdürüyor. Öne sürdüğü ve dedikodulara teslim ettiği tüm projeleri bir bir hayata geçiren başarılı marka, bir ilke daha imza attı. Geçtiğimiz günlerde resmi tanıtımı gerçekleşen “LG G Flex”in esnediğine dair iddialar LG tarafından doğrulandı.

Aşağıdan yukarıya doğru kıvrımlı bir kasa yapısına sahip yeni modelin esnediğine dair test videoları paylaşılmış. Video sahibi G Flex kullanıcısının iddialarına göre, gerçek bir darbe aldığında veya güç uygulandığında esneyebiliyor.

Kıvrımlı yerine kavisli bir kasa denmesi daha doğru olacak akıllı telefonun, esnek cihaz teknolojisinin gelişmesinde ilk adım olabilir. 6 inç büyüklüğündeki 720p OLED ekran teknolojisini kullanan G Flex, yüksek performans sunan işlem gücünü Snapdragon 800’den ve 2 GB RAM’den sağlıyor.

[pro-player type=’video’]http://videonuz.cdn.gostream.nl/flv/flvideo/lg-nin-akilli-telefonu-esniyor.mp4[/pro-player]
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı