iPhone 5S Türkiye Fiyatı Ne Olacak Belli Oldu

Reklamlar

iPhone 5S Türkiye Fiyatı Ne Olacak Belli Oldu

iphone-5s-turkiye-fiyatiYa ben bu telefon işinden hiç anlamıyorum. Dışarda 200’e olan şey bize gelene kadar 2000’e çıkıyor. Bu olay Apple yeni telefonu ile de oldu ve fiyatları uçtu diyebilirim. 3.199 TL fiyat mı olur arkadaşlar Allah aşkına siz söyleyin.

Adamlar ülkelerinde 1500 Tl ucuza kullanacaklar biz ise daha pahalı yani 3.199 liradan alıp kullanacağız. Allahtan ben Samsung kullanıcısıyım yoksa alamazdım bu telefonu. Almak isteyenler zaten paraya kıyıp alacaklardır. Neyse detaylara bakalım:

Bildiğimiz üzere iPhone 5S geçtiğimiz hafta cuma gününden itibaren bir çok ülkede satışa sunuldu. Apple’ın iPhone 5S için verdiği fiyatlar beklenenden daha yüksek bir çıtayla karşımıza çıktı.

ABD FİYATINDAN 1500 TL DAHA PAHALI
Bir mağaza zinciri tarafından ön siparişe sunulan 16 GB’lık iPhone 5S’in fiyatı 3.199 TL. Böylece 5S’in resmi olarak fiyatıyla ilgili ilk bilgi de belli oldu. Darty, 16GB‘lık modelin 2 yıl garantili olarak 02 Ekim 2013 tarihinden itibaren stoklarda yer alacağını açıkladı.

2 TANE SAMSUNG ALINABİLİR
Öte yandan Apple’ın en büyük rakibi Samsung’un piyasaya sunduğu son modeli olan Galaxy S4 ise 1699 TL’den satışa sunulmakta.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.