İphone 5c Türkiye’ye ne zaman gelecek

Son Güncelleme: 09.09.2020 21:02

İphone 5c Türkiye’ye ne zaman gelecek

Sadece 5C değil iphone 5S için Türkiyeye geleceği tarih açıklandı arkadaşlar. Ben anlamıyorum adamlar telefonu çıkarıyorlar anında satış rekoru kırıyorlar. Bakalım Türkiye içinde bir rekor gelecek mi görecekmiyiz.

iphone-5s-turkiyeye-ne-zaman-gelecekTeknoloji dünyasının en başarılı isimlerinden biri olan Apple, yeni amiral gemisi modellerini mağaza önünde oluşan uzun kuyruklu ve toplu önsipariş satışlarındaki pazarını genişletiyor. 10 Eylül günü gerçekleştirilen resmi tanıtımın ardından büyük bir beğeni kazanan iPhone 5S ve iPhone 5C, Türkiye’de dahil 35 ülkede satışa sunuluyor.

Stokların tamamının tükenmesi ile sonuçlanan önsiparişlerin ardından ikinci parti ile dünya pazarındaki kullanıcıları ile bir kez daha buluşmak isteyen Apple, yeni amiral gemisi modellerini iki ayrı tarihte piyasaya sürecek. Avrupa ülkelerinin çoğunu kapsayan 25 dev pazarda satışa sunulacak akıllı modeller 25 Ekim günü raflardaki yerini alacak.

Dünya pazarına sürülecek birinci partiyi kapsayan ülkeler ise; “Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Fransız Batı Hint Adaları, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Makau, Malta, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Reunion Adası, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan ve Tayland” olarak sıralanıyor

1 Kasım günü ikinci parti olarak piyasaya sürüleceği kesinleşen iPhone 5S ve iPhone 5C’nin Türkiye’de içinde olmak üzere; Arnavutluk, Ermenistan, Türkiye, Bahreyn, Kolombiya, El Salvador, Guam, Guatemala, Hindistan, Makedonya, Malezya, Meksika, Moldova, Karadağ, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir