Apple iPad Maxi Özellikleri ve Ne Zaman Çıkacak

Reklamlar

Apple iPad Maxi Özellikleri ve Apple iPad Maxi Ne Zaman Çıkacak

Apple yeniliklere doymuyor ve neredeyse her çıkardığı ürün satış rekorları kırmaya devam ediyor. Nerden bakarsanız bakın her hafta yeni bir tablet yada cep telefonu haberi ile irkiliyoruz. İşte bunlardan birisi de yakında bizlerle olacak.

apple-ipad-maxiİlk jenerasyon iPad’lerle birlikte Apple standart ölçülerde tablet üretmiş ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı. Her ne kadar Apple’ın efsane patronu Steve Jobs’ın fikirlerine aykırı olmasına karşın daha küçük ebatlarda olan iPad mini satışa çıkmış ve tahminlerin aksine Apple küçük ekranlı tablet pazarında da iyi bir satış rakamı yakalamıştı.

EN GENİŞ TABLET OLACAK
Benzer şekilde Apple’ın tablet pazarında yeni bir segmente geçmek istediği ve bu kez çok daha büyük bir ekrana sahip tablet üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdığı iddia edildi. PadNews’ün haberine göre her kullanıcının zevkine hitap etmek isteyen Apple, iPad’in daha geniş ekranlısını arayanları da ihmal etmek istemiyor ve iPad Maxi adında 11.4 ila 12.9 inç arasındaki ölçülerde en geniş tableti pazara sürmeyi planlıyor.

Apple’dan konuyla ilgili elbette bir açıklama yok; ancak gelecek yıl bambaşka bir iPad’le tanışma ihtimalimiz de yok değil.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.