Yengeç burcu Nisan 2010 yorumu

Reklamlar

Yengeç burcu Nisan 2010 yorumu – Yengeç burcu erkeği ve kadınını Nisan 2010 ayında ne gibi değişiklikler beklemektedir. BUYRUN Yengeç burcu Nisan 2010;

Bu ay ev ve aile konularında aldığınız sorumluluklar, kariyerinizdeki ani değişimler ve ilişkilerinizdeki köklü dönüşüm sizi zorlamaya devam edecek. Bu değişim rüzgarıyla boğuşurken sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ve ev için yaptığınız harcamalar maddi konularda sizi biraz zorlayabilir. Fakat ay boyunca Boğa burcunda hareket eden gezegenlerin yoğunluğu daha sosyal olmanıza fırsat verecek.

Katılacağınız ortamlarda neşeli ve keyifli vakit geçirebilir, yeni ilişkiler içine girebilirsiniz. Bu ilişkiler sayesinde gelecek beklentileriniz için harekete geçebilirsiniz. 14 Nisan’daki yeni ay her zaman hayalini kurduğunuz, sizi ifade eden yeni bir kariyerin izlerini taşıyor.

18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile arkadaş grubunuzda yanlış anlaşılmalara, gereksiz tartışmalara girme ihtimaliniz var. Özellikle para konuları bu tartışmaların sebebi olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte bazı duygularınızdan emin olamayabilirsiz, gizli aşk yaşama ihtimalinz de söz konusu olabilir. Dışarıdan gelecek olan olaylardan çabuk etkilenip, içinize dönebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.