Yengeç burcu 2010 aşk hayatı

Yengeç burcu erkeklerini ve kadınlarını 2010 da ne gibi değişiklikler ve gelişmeler bekliyor. Aşk hayatınız ne yönde şekillenecek öğrenmek isterseniz bu yazımızı okumanızda fayda olacaktır.

Bu yıl gözü kara bir aşık gibi davranabileceğiniz bir dönem değil. Çünkü yılın büyük bir kısmında ev ve aileyle ilgili sorumluluklarınız buna izin vermeyecek. Kontrol arzunuz yüzünden çevrenizdekilerin duyguları üzerinde tam hâkimiyet sağlamak isteyebilir ve çekiciliğinizi kanıtlamaya çalışabilirsiniz.

Yılın ilk aylarında artan tutkularınız ilişkileriniz konusunda beklentilerinizi arttırıyor. Bu devre içinde huzursuz ve gergin tavır içinde olmaktan kaçının. Ayrıca ikili ilişkilerinizde ortaya çıkan sorunları da fazla büyütmeyin.

Nisan ayından itibaren karşılaşacağınız kişilerden etkilenecek ve daha sıcak ilişkiler içine gireceksiniz. Fakat başkalarının yüzünden ilişkinizin ilerlemesi mümkün olmayabilir. Aslında harekete geçtiğiniz konularla ilgili mücadele gücünüz yüksek, sorunlardan kaçmak yerine üstüne giderek çözümleyebilirsiniz. Yılın son çeyreğinde aşık olacağınız kişiyle karşılaşabilir ve son derece romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Bu konu hakkında sizin yorumunuz nedir?

Etiketler

İlgili Makaleler

15 Yorum

 1. teşekkür ederim başak ablacım ilişkime daha sakin olucam sorunları büyütmeyecem gerçektende doğrumu bu burçlar ben yengeç burcuyum ama bana uymuyoo

 2. ömürcüm sana şunu söyleyeyim yengeç burcu: zaten ilişkinde huzursuzluk çıkarma daha sakin olmanı tavsiye ediyorum yeni ilişkinde daha sıcak kanlı ve hep birarada olmanı tavsiye ediyorum ben astroloji başak:

 3. yha ben hala burcuma alışamadım aşkta ilerleyemiyorum.tam tersi ilişkim yok oluyo .ama yeni ilişkimde daha ısınamadık durum nedir bilmiyorum yha!!!

 4. Cidden bana çok uyuyor aşığım ve birisi yüzünden bozuldu bakalım yılın son çeyreği gerçkleşecekmi?:D

 5. ben yengeç burcuyum ve hepside doğru bunlarn benm 2010yıında yaşaıklarımın hepsi doğru çktı bence burçlara inanın bnde inanmıyodmm emme

 6. aşk aşk diyolar am atam olacak derken hep uçup gidio bu duygu elimden.. kader derler ya benimkiside o misal :)

 7. aşka inancım yoktu ewt saf aşık bir yengeçtim eskiden yani hep ben severmişim ve sevildiğimi sanıyormuşum ama hepsi yalancı değilmiş anladım … senelerce bekledim yalnız ve şimdi aşığım çok hemde hatta nişanlıyım ve çok seviyorum ve yalnız yengeçleride çok ii anlarım allah sizide mutlu mesut etsin canlarım:)

 8. e benim sevgilim var ve güzel devam ediyor ama son aylarda başka biriyle tanışılabilir demişsiniz ben sevgilimden ayrılmık istemiyorum ki bu sene yengeçler için ayrılık görünüyor mu ?

 9. aşk çok güzel ama aynı zamndada acı ama bnm için inş acı kısmı gidecek inş karşıma bu yıl sonuna kadar gidebileceğim bir aşk çıkar artık üzülmüyorum kimse için

 10. valla ben asqımı çok seviorumm onun için böle saçma sapan şeylere gerek yokkk ne bu ask kapıyamı gelioo yoksa sen mi ona gdionn:D

 11. Aşk ve ben:)) su ana kadar hep oldugunu sandıgım.her yıl yeni bir aşk beklentisiyle kurgunusu kurdugum bir hayal sanırım:) hep erosun oku saga sola kacarmı ya…artık 12 den vurma vakti geldi sanırım..yengec erkeği:)

 12. aşk ve ben:)) aslında bana yabancı bir kelime değil çok alışık olduğum bir kelime sizinde dediğiniz gibi aşk sadece kapımı çalar biraz kapıda bekler sonra çeker gider ve ben oleceee onun arkasından bakar bakar dururum :D:)))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı