Yay Burcu 2011 Yorumu

Yay Burcu 2011 Yorumları ve Tahminleri – Yay Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadınını 2011 Yılında Neler bekliyor. İşte Yay Burcu 2011 Yılı Yorumu;

Yay

Yeni aşklar ve mutluluğunuzu artıran sürpriz gelişmeler kapınızda Bu yılın ilk yarısında Jüpiter ve Uranüs sizi oldukça olumlu yönde destekleyerek mutluluğunuzu arttıracak.

Çocuklar, sanat, aşk, spor gibi konular, eğlence hayatınız, spekülasyonlar, şans oyunlarında beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilir, önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Şansınız oldukça açık olabilir.

Beklenmedik bir anda çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilir veya çocuklarınızın başarısı ile gururlanabilirsiniz. Aşk konusunda ise sürpriz gelişmelere hazır olun.

Yılın ikinci yarısında ise sağlık, günlük çalışmalarınız, iş ortamınız, yardımcılarınız ve işe alacağınız kişiler gibi alanlarda şansınız yükseliyor.

Jüpiter’in olumlu desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bu dönemde sağlık problemlerinizi çözümleyebilir, iş yerinizle ilgili sorunlarınızı halledebilirsiniz.

Nisan’dan itibaren idealinizdeki aileyi kurmak için harekete geçebilirsiniz.
Aile ilişkilerinizde hassasiyet, çabuk etkilenme, istediğiniz ortamı yaratmada zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sezgiler, rüyalar artabilir. Sanatsal yeteneklerinizi farkına varabilirsiniz.

Aile ilişkilerinde çözülmeler yaşanabilir, aile bireylerinden bazıları uzaklara gidebilir veya siz evinizden uzağa gidebilirsiniz. Bazı konularda ise oldukça ketum davranabilir ve içinize kapanabilirsiniz.

Yıl boyunca sosyal hayatın sorumluluklarıyla uğraşabilir, geleceğe yönelik beklentilerinize ulaşmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.

Çalışmalarınız yüzünden sosyal hayatınızın kısıtlanacağı bu dönemde biraz yalnızlık hissedebilirsiniz.

Sosyal hayatınız ve ilişkileriniz konusunda eski alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu süreçte güçlü ve otorite konumunda bulunan kişilerle olumlu ilişkiler içinde olacaksınız.

Bu yılın genelinde ilişkiler, maddi konular ve kendinizi ilgilendiren konularda etkileyici olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.