Oğlak Burcu Mayıs 2010

Oğlak Burcu Mayıs Ayı Yorumu – Oğlak burcu erkeği ve Oğlak burcu kadınını mayıs 2010 ayı boyunca neler bekliyor bu yazımızda bulabilirsiniz. Buyrun Oğlak burcu 2010 mayıs yorumları;

Mayıs ayı, hayattan daha fazla keyif almak isteyeceğiniz bir ay olabilir.

Ayın ilk yarısında aşk hayatınız ilgilendiren gelişmeler öne çıkarken, ikinci yarıda günlük hayatınızın sorunlarıyla daha fazla uğraşabilir ve sağlık konularıyla uğraşabilirsiniz.

12 mayısa kadar geri giden Merkür bu konularda sizi biraz daha zorlayabilir. Ayın 14’üne kadar olan dönemde aşk ayatınız veya mutluluğunuz ilgilendiren konularda ilişkilere ve anlaşmalar dikkat etmeli , gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.

Geri giden Mekür’ün zorlayıcı etkisi, 12 Mayıs tan itibaren giderek azalacak. 14 mayıs’ta meydana gelen Yeni ay ise yeni başlangıçlara ve yeni girişimlere açık olduğunuzu işaret ediyor.
Ay genelinde aşk, eğlence konularında şans ve yapıcı gelişmeler söz konusu. Tutku ve hırs bu konularda ağır basabilir. Öte yandan sanatsal ve eğlence konularında öne çıkmanız, varsa çocuklarınızla birlikte vakit geçirerek onlara kol kanat germeniz olası.

Ayın 21’inden sonra Güneş’in etkisi ile kariyeriniz konusunda ortaya atacağınız yeni ve orjinal fikirler ile öne çıkabilir, kendinize yeni bir şans yaratabilirsiniz. İkili ilişkiler ön plana çıkacak ve önem kazanacak. İş ve günlük hayat konularının da önde olduğu günler söz konusu. Ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz.

Ortak gelirler ortak kazançlar doğurabilir. Ancak borsa gibi mecralarda para kaybetmeniz mümkün, dikkatli olmalısınız. Ay sonunda yakın ilişkiler, komşular ve yakın akrabalar ile iletişiminizde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinizi bu konularda yeni şeyler keşfederken bulabilirsiniz.

Ayın 27’sinde Dolunay’ın etkisi ile sonuç alınması beklenen konularda umduğunuz sonuçları alamayabilir ve kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Kontrol edilemeyen şartlar bunda etkili olabilir.

29 Mayıs sonrasında ise özellikle de iş konularında beklenmedik gelişmeler, sizi şaşırtan olaylar ortaya çıkabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.