Oğlak Burcu Haziran 2011 Yorumları

Oğlak Burcu Haziran Ayı Yorumu – Oğlak Burcu erkeği ve Oğlak Burcu kadınını Haziran 2011 ayı boyunca neler bekliyor bu yazımızda bulabilirsiniz. Buyrun Oğlak Burcu Haziran 2011 yorumları;

2 Haziran Perşembe

00:04 İkizler Burcu’nda Güneş Tutulması.

Günlük hayatınızı etkileyecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir çalışma ortamınız ya da ekip arkadaşlarınız olabilir. Başkalarının işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Sağlık alanında bazı haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizde olanlar, sizi de yakından ilgilendirebilir.

İletişiminiz artabilir ve bazı ziyaretler gerçekleştirmeniz gerekebilir. Ortaklaşa işler tüm zamanınızı alabilir. El becerilerinizi kullanabileceğiniz bir işe başlayabilir, hatta bir partnerle çalışabilirsiniz. Evlilikle ilgili yeni bir sayfa açılabilir.

2 Haziran Perşembe

Merkür, İkizler Burcu’nda. (2 – 16 Haziran)

Birlikte çalıştığınız kişilerle iletişiminiz artabilir. İş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Kardeşlerinizle ya da komşularınızla bol bol zaman geçirebilirsiniz. Çalışmalarınıza dair zekice yaklaşımlarınızla göz doldurabilirsiniz. Sağlık alanında olumlu haberler alabilirsiniz.

3 Haziran Cuma

Neptün, Balık Burcu’ndaki gerileme döneminde. (3 Haziran – 5 Ağustos)

Akrabalarınızla ilgili idealist yaklaşımlarınızı bir süreliğine ertelemeniz gerekebilir. Kardeşlerinizle ilgili önceki konular tekrar gündeme gelebilir. Komşularla ilgili zaman zaman hayal kırıklığı yaratacak gelişmeler yaşanabilir.

Yakın çevrenizdekilere bağımlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Hayallerinizi geçekleştirmekten mahrum kalabilirsiniz. Yolculuklarınızı sonraya bırakmanız gerekebilir.

4 Haziran Cumartesi

Jüpiter, Boğa Burcu’nda. (6 Haziran 2011 – 11 Haziran 2012)

Aşk hayatınızla göz kamaştırabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yaratıcılık ve tasarım gücü gerektiren hobilerinizden gelir elde edebilir, kazançlı duruma geçebilirsiniz.

8 Haziran Çarşamba

Şiron, Balık Burcu’ndaki gerileme döneminde. (8 Haziran – 11 Kasım)

Yakın çevrenizdekilerle bağlantılı üzüntülü gelişmeler yaşanabilir. Akrabalarınızla bağlantılı sağlık haberleri alabilirsiniz. Yolculuklarınızda ertelemeler ya da sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Üzücü bir nedenle yolculuk yapmanız gerekebilir. Derde deva bulmak için bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Eski durumlarla tekrar karşılaşmak yüzünden canınız yanabilir.

9 Haziran Cumartesi

Jüpiter ve Neptün, sekstil etkileşimde.

Kardeşlerinizle ya da komşularınızla ilgili önceki konularla bağlantılı, sevindirici bir gelişmeyle karşılaşabilirsiniz. Mağdur olduğunuz durumlardan kurtulmak için önemli birinden yardım görebilir ve kazançlı bir duruma geçebilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle bağlantılı sevindirici gelişmeler yaşanabilir. Sevdiklerinizden güzel haberler gelebilir.

9 Haziran Perşembe

Venüs, İkizler Burcu’nda. (9 Haziran – 4 Temmuz)

Günlük hayatınızı yakından ilgilendiren gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız işlerle göz doldurabilir, geleceğe yönelik iş tecrübeniz açısından önemli başarılar elde edebilirsiniz. Mesleki anlaşmalara imza koyabilir, görüşmeler sonunda amaçladığınız noktaya ulaşabilirsiniz.

13 Haziran Pazartesi

Satürn direkt hareketine başlıyor. (13 Haziran – 7 Şubat 2012)

Kariyerinizle ilgili beklemeye aldığınız konuları gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Hedeflerinizi başarmanız kolaylaşabilir. Kendinizle ilgili amaçlarınızı gerçekleştirebilir ve yeni kimliğinizle, bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Mesleki açıdan kazançlı çıkabilir, bir ortakla yapacağınız işlerden başarı elde edebilirsiniz. Grubunuzla birlikte kazanç elde edebileceğiniz bir dönem geçirebilirsiniz. Tanınmış ve popüler biri olabilirsiniz.

15 Haziran Çarşamba

Yay Burcu’nda Ay Tutulması. (Dolunay etkisi) Bağımlı kaldığınız bir kişiyle ya da bir durumla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili işlerinizde bir tamamlanma yaşanabilir. Şimdiye kadar farkında olmadığınız konularla ilgili çözülmeler yaşayabilirsiniz.

16 Haziran Perşembe

Merkür, Yengeç Burcu’nda. (16 Haziran – 2 Temmuz)

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizi uyum içinde sürdürebilirsiniz. Ailevi ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Eşinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Yeni iş ortaklarınız olabilir.

21 Haziran Salı

Mars, İkizler Burcu’nda. (21 Haziran – 3 Ağustos) Ailenizle veya evinizle bağlantılı işleriniz hız kazanabilir. Kendinize ait olmayan diğer bir evle ilgilenmeniz gerekebilir. Bütün zamanınızı evle ilgili işler yaparak ya da home-ofis tarzı çalışarak geçirebilirsiniz.

Bazı tadilat-tamirat işleri gerçekleştirebilir, gruplardan destek alabilirsiniz. Çok çalışmaktan yorgun düşerek sağlığınızı zorlayabilirsiniz; bu yüzden çalışmalarınızı belli bir rutine ve oturtarak kendinize de vakit ayırmanız en doğru çözüm olacaktır.

21 Haziran Salı

Güneş, Yengeç Burcu’nda. (21 Haziran – 23 Temmuz) Ailevi ilişkileriniz ön plâna çıkabilir. Başkasının eşiyle ya da ortağıyla ilgili durumlar yüzünden sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Ailenizdeki erkek figürleri, belirleyici konuma gelebilir. Evinizle ya da ailenizle ilgili ortaklaşa finansal konulara eğilmeniz gerekebilir. Eşiniz ya da ortağınız önemli adımlar atabilir; maddi-manevi kazançlı bir kimliğe bürünebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.