Oğlak Burcu 2011 Yorumu

Oğlak Burcu 2011 Yorumları ve Tahminleri – Oğlak Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadınını 2011 Yılında Neler bekliyor. İşte Oğlak Burcu 2011 Yılı Yorumu;

Oğlak

Bu yıl evinizi değiştirebilir, yeni bir ev alabilir veya yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Bu yılın ilk yarısında ev, aile, gayrimenkul konularından sürpriz gelişmelere ve fırsatlara açıksınız. Özellikle yılın ilk yarısında karşılaşacağınız fırsatları değerlendirebilir ve önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Yılın ikinci yarısında ise çocuklar, sanat, aşk, spor gibi konular, eğlence hayatınız, spekülasyonlar, şans oyunlarında beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilir, önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Şansınız oldukça açık olabilir. Beklenmedik bir anda çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilir veya çocuklarınızın başarısı ile gururlanabilirsiniz.

Aşk konusunda ise sürpriz gelişmelere hazır olun. Bu arada risk almanızı teşvik eden durumlar olabilir ama özellikle parasal konularda aşırı risklerden uzak kalmayı tercih etmelisiniz.

Bu yıl da işinizi ve kariyeriniz ilgilendiren konularda Satürn’ den zorlayıcı etki almaya devam edeceksiniz. İşinizle ilgili yeni sorumluklular alabilir, çok fazla çalışabilir, karşılığında beklediğiniz takdiri göremeyebilirsiniz.

Yapmanız gereken çalışmaları sabırla yapmanız, kariyeriniz açısından gelecekte sizi çok olumlu etkileyecektir. Yine bu dönemde işiniz konusunda bazı değişikliklere gitmeniz söz konusu olabilir.
İş ve kariyerinizle ilgili ilişkilerinizi ve eski alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalacağınız bir dönem.

Nisan’da Neptün’ün etkisiyle, sezgileriniz ve yaratıcı yetenekleriniz artıyor. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde çözülmeler ve hayal kırıklıkları yaşamanız da muhtemel.

İlişkilerinizle ilgili bir süredir yaşadığınız zorlanmalar bu yıl da devam edecek. Kopmalar, ayrılıklar olabileceği gibi çok etkileyici kişiler vasıtasıyla yepyeni ilişkiler içine de girebilirsiniz. Evliliğiniz veya ortaklığınızla ilgili yeniden bir yapılanma sürecindesiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.