Oğlak burcu 2010 yorumu

Oğlak burcu Nisan 2010 yorumu – Oğlak burcu erkeği ve kadınını Nisan 2010 ayında ne gibi değişiklikler beklemektedir. BUYRUN Oğlak burcu Nisan 2010;

İş ve aile konularında yaşadığınız sorunlar, kendinizle ilgili köklü dönüşüm rüzgarları bu ay da devam ediyor. Aslında ay boyunca gezegenlerin Boğa burcundaki hareketi sizi mutluluğunuzu ve yaşamdan alacağınız keyfi olumlu etkileyecek. Yeni ilişkiler kurabilir, yeni aşklar yaşayabilirsiniz.

Çocuğunuz aracılığıyla mutluluğunuzu arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.. 14 Nisan’daki yeni ay, maddi konularda hayalini kurduğunuz fırsatların size aileden gelecek bir destekle olacağını veya yeni bir evin fırsatlarını sunabilir.

18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile krediler, borçlar konusunda, şans oyunlarında veya borsada para kaybı yaşamanız söz konusu olabilir veya aşk konusunda partnerinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Temas halinde olduğunuz eski sevgiliniz varsa barışabilir, eski aşklarınız yeniden gündeme gelebilir.

25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte iş ortamında ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş konusunda ve günlük hayatınızda uyumlu ilişkiler kuracağınız bir döneme giriyorsunuz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı