Koç burcu Nisan 2010 yorumu

Koç burcu Nisan 2010 yorumu – Koç burcu erkeği ve kadınını Nisan 2010 ayında ne gibi değişiklikler beklemektedir. BUYRUN koç burcu Nisan 2010;

Koç burcunun kendini göstermek isteyeceği bir ay. İlişkilerde güç mücadeleleri ortaya çıkabileceği gibi finans borsa ve şans oyunlarında hareketlenmelerin artması söz konusu. Kazançlar olabileceği gibi kayıplar da ortaya çıkabilir.

Koç burçları kariyerlerinde yaşanacak olan büyük dönüşüm için ilişkilerinde büyük bir sınavdan geçecekler. Bu büyük mücadele yaşanırken sağlık konularına biraz daha dikkat etmeleri gerekebilir.

Ay boyunca Venüs ve Merkür’ün Boğa burcunda hareket etmesi bu ay parasal konularla daha fazla uğraşmanıza neden olacak. Bu ay parasal konularda yeni yapılanmalar içine girmek isteyebilir ve daha sağlam yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz.

14 Nisan’da Koç burcunda meydana gelen yeni ay, iş arkadaşları veya iş yaptığınız otoritelerin desteği ile sosyal çevrenize ilişkin hayallerin gerçekleşmesi ümidini taşıyor. 18 Nisan itibariyle Merkür’ün para evinizde gerilemesi, bu ay ödemelerinize ve gelirler dengenize biraz daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine vurgu yapıyor. Parasal konularda yapacağınız anlaşmalarınıza, arkadaşlarınıza verdiğiniz borçlara yada alacaklarınıza dikkat edin.

Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte yakın çevrenizle yapacağınız iletişim daha keyifli olacak ve hoşça vakit geçirme şansı bulacaksınız. Kendinizi daha iyi ifade etme ortamı ve başarılı organizasyonlar yapmak için konsantrasyonunuz olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı