Koç Burcu 2011

Koç Burcu 2011 Yorumları ve Tahminleri – Koç Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadınını 2011 Yılında Neler bekliyor. İşte Koç Burcu 2011 Yorumu;

Koç

Bu yılın en şanslı burçlarından biri de sizin burcunuz olacak. Bolluk ve şans gezegeni Jüpiter 23 Ocak 2011’den, 4 Haziran’a kadar burcunuzda kalarak size destek olacak. Bu dönemde her bakımdan şanslı olacaksınız. Bu arada kilo almaya da eğilimli olabilirsiniz. Beslenmenize dikkat.

Marttan itibaren burcunuza geçiş yapacak olan Uranüs ise sizi biraz daha cesaretli ve cüretkâr yapabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Aslında hayatınızda gelişiminiz için gereken değişimleri yapmaya da büyük ölçüde hazır olacaksınız.

4 Hazirandan sonra ise Jüpiter sizi parasal konularda destekleyecek. Ama harcamalarınıza dikkat edin.

Satürn’ün ilişkiler konusunda zorlayıcı etkilerini ise yıl boyu hissetmeye devam edeceksiniz.

İlişkilerinizi ciddiye alacak artan sorumluluklar nedeniyle üzerinizde baskı hissedeceksiniz. Bu baskı karşı taraftan, eşinizden veya ortağınızdan da gelebilir. Bu dönemde ilişkilerinizle ilgili yeni yapılanmalara gidebilirsiniz.

Nisan ayında balığa geçen Neptün ise sizi ruhsal anlamda etkileyecek. Rüyalar ve sezgiler aracılığıyla içinize doğan pek çok şey gerçek olabilir. Karamsarlıktan uzak kalmanız gereken bir dönem.

Plüton ise hedefleriniz konusunda artık bazı şeylerin değişmesi gerektiğini işaret ediyor. Bu değişimi yapabilmeniz için gerekli şartlar oluşmaya devam edecek. Ama içinizden yükselen gerginliği azaltmak için sporu ya da sanatsal faaliyetleri deneyebilirsiniz.

Bu yıl, aileniz, işiniz, yurt dışı bağlantılı işleriniz, eğitiminiz ve yakın çevrenizle ilgili gelişmeler de hayatınızda önemli rol oynayabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı