Koç burcu 2010 aşk hayatı

Reklamlar

Koç burcunun aşk hayatında 2010 yılı içerisinde kadın ve erkeğe göre ne gibi değişimler olacak hep beraber bakalım. Özellikle bayanlar bu yazımızdan oldukça memnun olacaklardır.

Bu sene ilişkiler konusunda tarzınızı ve bütün alışkanlıklarınızı tamamen değiştirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Böylece ciddiye aldığınız ve önemsediğiniz kişilerle aranızda sıcak ilişkilerin doğduğunu görebilirsiniz. İdealinizdeki kişiyle karşılaşabilir geleceğe yönelik büyük beklentiler içine girebilirsiniz. İyimser duygularınızın uyanmasıyla birlikte saygın kişilerin dikkatini çekecek, çevrenizde istediğiniz etkiyi uyandırmayı başaracaksınız.

Bekâr olanlar bu yıl evlenmeyi arzu edebilir, evli olanlar çocuk sahibi olmayı isteyebilirler. Bu arada sizi zorlayacak kişilere aşık olabilir, ya da içinde bulunduğunuz koşullar yüzünden sevdiğiniz için mücadele edebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında özgürlük arzularınızın artması ile birlikte, aşk konusunda kendinizi önceki yıllardan farklı hissedecek ve yepyeni bir anlayışla ilişkilerinizi düzenleyeceksiniz.

Evli olanlar eşleri ile aralarındaki ilişkiyi sorgulayabilir ve farklı beklentiler içine girebilirler. Evli olmayanlar ise yetersiz iletişim yüzünden ilişkilerini savurganca tüketebilirler. Veya sevdiğinize eskisinden daha farklı bir biçimde yaklaşabilir, duygularınız, istekleriniz, beklentileriniz artarken aranızdaki ilişki daha heyecan verici olmaya başlayabilir.

Peki ya siz ne dersiniz. Sizin düşüncelerinizide alalım?

Reklamlar

"Koç burcu 2010 aşk hayatı" için toplam 8 yorum yapmış

 1. suzan   18 Mayıs 2010 at 14:50

  arkadaşların hepsine katılıyorum.bir koç olarak doğmak ayrıcalık ama yine de hayata koç olduğumuz için 1-0 yenik başlamışız diye düşünüyorum.

 2. evrim   05 Mayıs 2010 at 16:47

  benim günüm hiç iyi gecmiyoooooo

 3. TUĞBA   14 Nisan 2010 at 13:21

  OFFFF BENDE KOÇUM VE AŞK HAYATIM GÖÇÜK ALTINDA:(( HİÇ İSTEDİĞİM GİBİ Bİ İLİŞKİM OLAMIYO BEN ZORU SEVİYORUM ZOR OLANDA CANIMA OKUYOOOO BU NE YAAA YORULDUMMM

 4. SEHERYILDIZI   10 Şubat 2010 at 23:15

  ALLAH AŞKINA BUNUN NERESİ GÜZEL YA RESMEN FELAKETTELLALLIĞI YAPMIŞSINIZ :s

 5. SELİN   05 Şubat 2010 at 17:29

  hiçbir zaman uzun ilişkilerin kadını olamadım we koçların çogu seçici olduklarından dolayı olsa gerek mutlu olamıyolar allah herkesin yardımcısı olsun… inşallah bu yıl aradığımı bulabilirim…

 6. efsn   27 Ocak 2010 at 19:24

  ya pek hoşuma gitmedi bari bu yıl herşey güzel olsaydı=(

 7. cesur   04 Ocak 2010 at 22:30

  şey ben koç burcuyum ama hoşuma hiç gitmedi

 8. sevgi   24 Aralık 2009 at 18:13

  çok begendim süper bir fal

Leave a Reply

Your email address will not be published.