Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri 2019

Reklamlar

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri 2019 Erkek ve Kadın İçin

Yaklaştı hemde çok yaklaştı ama daha ne alacağınıza henüz karar veremediniz ve size verilen fikirler ise sizi tatmin etmiyorsa sizlere bol seçenekli önerilerde bulunalım. Bayan ve erkek için alacağınız 14 şubat sevgililer günü hediyesi örnekleri burada arkadaşlar.

sevgililer günü hediyeleriMesela sevgilinizin burcuna göre ona hangi hediyeleri alacağınıza karar verebilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeden başlayalım.

KOÇ – Eğlenceyi çok sever yerinde hiç duramaz Çoşkulu, sabırsız, neşeli, hiçbir şeyden yılmayan Koç Burcu’nun zevklerinin abartılı olduğunu bilmelisiniz. iPhone, iPad, dijital resim çerçevesi ve sevimli USB bellekler koç kadınları için biçilmiş kaftandır. Teknoloji ile arası iyi olmayan koç kadınlarına ise şık bir şal, şarap karafı, pırlanta yüzük alabilirsiniz.

BOĞA – En iyisi ona bir hediye çeki verin kurtulun Huzurlu, sakin boğaları memnun etmek zordur. Hediye almakta çok zorlanacak burçlardan biri oldukları için hediye çeki uygundur. Bir kutu çikolata her iki cinsi de mutlu edecektir. Kadınlar için güzellik sabunu, parfüm ve doğal cilt bakım ürünleri tercih edilebilir.

İKİZLER – Farklı olduğu sürece ne alsanız beğenir. Meraklı, değişken ruhlu, zeki olan ikizlere hediye almakta zorlanmayacaksınız. İkizler kadını için ilginç konuları açıklayan kitaplar; ışıltılı kişiliğini ortaya çıkaracak ilgi çekici bir tişört, minyatürler, orjinal küpe,kolye ve kitaplar harika bir seçenektir.

YENGEÇ – Evle ilgili basit bir aksesuvar yeterli Yaratıcı, sadık, duygusal mizaçlı yengeç burçlarını memnun etmek istiyorsanız kadınlarına eviyle ilgili şık hediyeler alabilirsiniz. Erkekler için; içine ikinizin resmini koyabileceği bir çerçeve, projeksiyon sistemi ve romantik bir film tercih edilebilir.

ASLAN – Lükse ve şıklığa olan merakları hiç bitmez Ilımlı, sevecen, dürüst, kendine güvenen yapısıyla dikkat çeken, lükse ve kaliteye düşkün aslan burçları için alacağınız hediyelerin kaliteli ve gösterişli olmasına dikkat edin. Her şeyin en iyisini isteyen aslan kadını için kol saati, deri çanta, ordide çiçeği; erkeği içinse deri tavla ve satranç takımı uygundur.

BAŞAK – Okumayı çok severler parfüme de bayılırlar Titiz, kuralcı, düzenli, mantıklarıyla hareket eden başaklar için seçeceğiniz hediyelerin fonksiyonel olmasına dikkat edin. Her şeyi sevdiremeyeceğiniz için hediye çeki her iki cinse de hediye edilebilir. Başak kadınları için, çiçek kokulu parfümler, erkekler için ise gelişim kitapları uygundur.

TERAZİ – Kalitesiz eşyalara asla katlanmazlar Uyumlu, estetik duyarlılığı gelişmiş terazilere alınacak hediyelerin zarif olmasına özen gösterilmeli. Güzelliğine düşkün terazi kadınlarını, tek taş bir şal, gümüş takılar, makyaj malzemeleri sevindirecektir. Erkeklere ise, cep bilgisayarı, müzik seti, antika eşyalar satın alabilirsiniz.

AKREP – Seksi iç çamaşırları favorileri arasında Sezgileri güçlü, tutkulu, derin duyguların kişisi olan akrep burçlarına sevginizi ifade edebilecek hediyeler tercih etmelisiz. Akrep kadınlarına kırmızı-siyah iç çamaşırları, yüzük ve kolye tercih edilebilir. Akrep erkekleri içinse ses kayıt cihazı, korku ve gerilim romanları uygun olur.

YAY – Yavru kedi ve köpek görünce çıldırırlar Esprili,neşeli,maceracı,hareketli olan yay burçlarına sıradışı hediyeler tercih etmelisiniz. Yay kadını piknik çantası ayrıca bileklik, piercing,minik bir kedi ya da köpek pek mutlu edecektir. Erkekleri için pusula, tuttuğu takımın aksevarları. spor ayakkabılara çok sevinecektir.

OĞLAK – Mükemmeliyetçilik onların özünde var Sorumluluk sahibi, sadık oğlaklar için kullanışlı hediye seçmekte fayda var. Oğlak kadını için şık porselen takımları, kristaller, klasik kitaplar, kaşmir buluz; geçmişe önem veren oğlak erkeğine antika eşyalar, klasik müzik CD’leri, deri cüzdan, deri bir çanta uygun olacaktır.

KOVA – Kahve ve çaya aşırı derecede düşkünler Bağımsız, entellektüel, sıradışı fikirleri ve yaşamlarıyla dikkat çeken kovalar için farklı hediyeler bulmalısınız. Son derece modern olan kova kadını için fotoğraf makinesi, MP3 çalar uygundur. Kova erkekleri için, zeka oyunları, bilgisayar zevklerine hitap eden hediyelerdir.

BALIK – Güzellik ve estetik duyguları gelişmiştir Duygusal, romantik, sezgileri güçlü balıkların güzellik ve estetik duyguları çok gelişmiştir. Balık kadınına beyaz ipek gecelik, vücut bakım kremileri, tütsü, parfüm, mutfak robotu; erkekleri için sanat kitapları, tıraş makinası ve losyonu tercih edilebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.