İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boğa Burcu Mayıs 2010

Boğa Burcu Mayıs Ayı Yorumu – Boğa burcu erkeği ve kadınını mayıs 2010 ayı boyunca neler bekliyor bu yazımızda bulabilirsiniz. Buyrun boğa burcu 2010 mayıs yorumları;

Ayın genelinde kişisel meseleleriniz ve maddi konular ön planda olacak.

Ayın 21’ine kadar olan dönemde kişilik-karakter evinizde çeşitli hareketlenmeler söz konusu. Güneş’in burcunuza yaptığı destekleyici etkisi sayesinde kendiniz ile ilgili yeni kararlar alarak bazı değişikliklere gidebilirsiniz.

Merkür’ün katkısı ile de eğitim ve kişisel gelişim konularında önemli adımlar atabilirsiniz. Ayrıca haberleşme, iletişim, yolculuk konularında olumlu etkiler söz konusu. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi almak ve istediğiniz yolculuğa çıkmanız mümkün olabilir.

Yalnız Merkür 12 Mayısa kadar burcunuzda geri gideceği için bu tarihe kadar yeni başlangıçlar yapmak yerine sürüncemede kalmış bitirilemeyen işler veya uzun zamandır istediğiniz ama bir türlü harekete geçemediğiniz konularla ilgili çalışmalar yapmanız daha uygun olacaktır.

15 Mayıs’a kadar olan dönemde ise ev ihtiyaçları sebebi ile ekstra maddi harcamalar söz konusu olabilir.

14 Mayıs’tan sonra kendinizi daha fazla ön plana çıkartmak isteyebilir ve bunun için gereken başlangıç çalışmalarını yapabilirsiniz.
21 Mayıs sonrası Güneş’in olumlu etkileri ile yaptığınız yatırımlarda başarılı olabilirsiniz.

Ay boyunca Mars’ın sert etkisi ile aile ve aile üyeleri ile geçimsizlikler, gerginlik ve sıkıntılar söz konusu olabilir. Fakat Jüpiter’in desteğini hep üzerinizde hissedecek ve Mars’ın sert etkilerini kolay atlatacaksınız. Jüpiter sizi özellikle sosyal alanda destekleyen Jüpiter ileriye yönelik umutlarınızın artmasını sağlayacak fırsatlar yaratabilir.

Ayın 27’sinden itibaren ise Dolunay’ın etkisini en çok karşı cins ile ilişkileriniz konusunda hissedebilirsiniz. Başkalarıyla ilgili beklentilerinizin sonuçlarıyla karşılaşamak sizi ruhen güçsüz ve sıkıntılı yapabilir.

29’undan itibaren olayların kontrolünüzden çıktığını düşünebilirsiniz. Bu arada sizin için karanlıkta kalan olaylar nihayetinde açıklığa kavuşabilir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir