İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boğa Burcu Haziran 2011 Yorumları

Boğa Burcu Haziran Ayı Yorumu – Boğa Burcu erkeği ve Boğa Burcu kadınını Haziran 2011 ayı boyunca neler bekliyor bu yazımızda bulabilirsiniz. Buyrun Boğa Burcu Haziran 2011 yorumları;

2 Haziran Perşembe:

İkizler Burcu’nda Güneş Tutulması meydana geliyor.

Ailenizle ilgili önemli bir kazanımınız olabilir; ancak kazanırken zorlanabilirsiniz. Akrabalarınızla ya da size yakın kişilerle bağlantılı finansal konularda gelişme sağlayabilirsiniz.

2 Haziran Perşembe:

Merkür, İkizler Burcu’nda. (2 – 16 Haziran)

Para kazanmak ve yeteneklerinizi sergilemek için, bol bol seyahat edebilirsiniz. Konuşkan, zeki ve becerikli bir biçimde davranarak gelir elde edebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili masraflarınız artabilir.

3 Haziran Cuma:

Neptün, Balık Burcu’ndaki gerileme döneminde. (3 Haziran – 5 Ağustos)

İçinde bulunduğunuz grupla ilgili konularda ertelemeler yaşanabilir. Denizle, ya da tasarım ve hayal gücüyle ilgilenen bir gruba katılabilirsiniz. Önceden bağlantıda olduğunuz mistik bir grupla tekrar bağlantıya geçebilirsiniz. Grubunuz nedeniyle zaman zaman hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

4 Haziran Cumartesi:

Jüpiter, Boğa Burcu’nda. (6 Haziran 2011 – 11 Haziran 2012)

Başkasının olanaklarından yararlanarak parlayabilirsiniz. Partnerinizin yeteneği sayesinde gelişme sağlayabilirsiniz. Sigorta, kredi, burs vs konusunda oldukça şanslı bir dönem geçirebilirsiniz.

8 Haziran Çarşamba:

Şiron, Balık Burcu’ndaki gerileme döneminde. (8 Haziran – 11 Kasım)

Grubunuzdakiler, üzücü olaylara neden olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek konusunda, arkadaşlar nedeniyle zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bağımlı olmak can yakabilir. Hastanelerle ilgili gelişmelere karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Önceki sorunlara çare bularak, derde deva olabilirsiniz.

9 Haziran Perşembe

Jüpiter ve Neptün, sekstil etkileşimde.

Arkadaşlarınızın, kimliğinize yeniden olumlu bir katkısı olabilir. Başkasının olanaklarından yararlanarak genel durumunuzu iyileştirebilirsiniz. Yeni bir imaj için bir gruptan destek görebilirsiniz. Yabancılardan ya da üniversiteli kişilerden yardım alabilirsiniz.

9 Haziran Perşembe:

Venüs, İkizler Burcu’nda. (9 Haziran – 4 Temmuz)

Akrabalarınızdan destek alarak bazı kazanımlar elde edebilirsiniz. Mali konularda olumlu görüşmeler yapabilir, ticaretten gelir elde edebilirsiniz

13 Haziran Pazartesi:

Satürn direkt hareketine başlıyor. (13 Haziran – 7 Şubat 2012)

Yabancılarla ilgili işlerde hareketlenme başlayabilir. Basın-yayınla bağlantılı konular ciddiyet kazanabilir. Yargı ya da yüksek öğrenim alanında sürüncemede kalan durumlar hız kazanabilir.

Günlük çalışmalarınıza dair kurallar yeniden belirlenebilir. Ortaklaşa konulara ağırlık vermeniz gerekebilir. Estetik ya da sanatsal alanda rutin faaliyetlere başlanabilir.

15 Haziran Çarşamba:

Yay Burcu’nda Ay Tutulması meydana geliyor.

Başkasının parasıyla ilgili konuları sonuçlandırabilirsiniz. Eşle ya da ortakla bağlantılı yargısal olaylar hakkında bir tamamlanma ya da değişim yaşanabilir.

16 Haziran Perşembe:

Merkür, Yengeç Burcu’nda. (16 Haziran – 2 Temmuz)

Akrabalarınızla ilgilenebilir, komşularınıza kısa ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Ailevi nedenlerle bazı görüşmeler yapmanız gerekebilir. İkinci bir evle ilgili tamirat ya da tadilat konularına eğilmeniz gerekebilir.

21 Haziran Salı:

Mars, İkizler Burcu’nda. (21 Haziran – 3 Ağustos)

Para kazanmak için oldukça gayret sarf edeceğiniz bir dönem geçirebilirsiniz. İkinci bir alandan gelir elde edebilirsiniz.

21 Haziran Salı:

Güneş, Yengeç Burcu’nda. (21 Haziran – 23 Temmuz)

Akrabalarınızın korunmasıyla ya da kardeşlerinizin bakımıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Komşularınızla ve yakın çevrenizde yaşananlarla ilgili gelişmeler sizi memnun edebilir.

2 Yorum

  1. gonul 12 Temmuz 2011

    ben australia da yasiyorum burcum boga ne kadar dogru bilemiyom turkiye ve australia fark edermi????

    • Nazlim Yazar | 13 Temmuz 2011

      Sanmıyorum farkedeceğini Gönül ama yinede bilemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir