Boğa Burcu 2011 Yorumu

Reklamlar

Boğa Burcu 2011 Yorumları ve Tahminleri – Boğa Burcu Erkeği ve Boğa Burcu Kadınını 2011 Yılında Neler bekliyor. İşte Boğa Burcu 2011 Yorumu;

Hazirandan itibaren her konuda şansınız açılıyor.
Bu yılın ilk yarısında içsel olarak aradığınız sorulara cevap bulabilir ve manevi açıdan zenginleştiğinizi hissedebilirsiniz.

Uranüs’ün Mart ayında Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, gizli kalmış veya farkında olmadığınız konularla ilgili şaşırtıcı bilgiler öğrenebilir, bilinç düzeyinde aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.

Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark edebilirsiniz. Nisan ayında sosyal hayatınıza girecek gruplar ve kişiler, sanat konularıyla ilgili, yaratıcılığı, hayal gücü, oldukça yüksek ve ruhsal yönden güçlü olabilirler.

Mistik konulara olan ilginizin de artacağı bu dönemde arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları, aldanmalarla karşılaşabilirsiniz.
Arkadaşlarınızı hiç de tanımamış olduğunuzu bile düşünebilir bazı arkadaşlarınızla veya gruplarla artık görüşmeniz mümkün olmayabilir.

4 Haziran’dan itibaren ise Jüpiter size bolluk ve şans vaat ediyor. Her konuda şansınız açık olabilir. Ancak bu dönemde kilo problemlerine karşı dikkatli olmalısınız.

Plüton ise size geçen yıl da olduğu gibi yabancı ülkeler, eğitim, hukuk, uzun yolculuklarla ilgili alanların hayatınızda etkileyici değişimler yaşamanıza neden olacağını işaret ediyor. ayat felsefenizi değiştirme zamanı.

Bu yıl yakın çevrenizi, eğitiminizi, iletişiminizi etkileyen gelişmelerin yanı sıra maddi konularda da meydana gelecek değişimler hayatınızda önemli rol oynayabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.