Boğa burcu 2010 aşk hayatı

Reklamlar

Boğa burcunda olanları 2010 yılında aşk hayatında ne gibi değişikler bekliyor. Kadın ve erkek için boğa burcu 2010 yılı aşk hayatı buyrun;

İstek ve tutkularınızın yoğun olacağı bu yıl içinde sevdiğiniz kişiyi tamamen aklınızdan çıkarmış gibi davranabilirsiniz. Veya bir ilişki aniden başlayıp aniden bitebilir. Bu durum sizin için büyük değişimlere yol açabilir. Özellikle Nisan ayından itibaren içinizden yükselen güçlü değişim arzusunun etkisiyle size çekici gelen uzak yerlere gidebilir, tamamen yabancı bir ortamda yaşamak isteyebilirsiniz. Burada karşılaştığınız kişilerden çok etkilenebilirsiniz. Fakat yanlış kişiler ve yanlış zamanlarda yaşayacağınız ilişkiler zor durumda kalmanıza yol açabilir.

Yılın ilk döneminde devam eden ilişkilerinizle ilgili çözümlenmemiş sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilir ve sevdiğinizle aranıza mesafe koymak zorunda kalabilirsiniz. Aranızdaki buzları eritmek istiyorsanız sorunların çözümü için gayret göstermelisiniz. Bunun için gereken fırsat Mayıs ayına kadar elinize geçecek.

Bu yıl yaratıcı fikirlerinizle son derece dikkat çekici ve etkileyici olacaksınız. Hayal gücünüz artıyor. Fakat bunları hayata geçirme konusunda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip kişiler yaratıcı duygularınızı uyandıracak ve ihtiyacınız olan değişikliği böylece gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Sevdiğinizle ilgili beklentileriniz de artacak. Bu nedenle hırslı ve zorlayıcı bir tutum içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekli.

Peki siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Reklamlar

"Boğa burcu 2010 aşk hayatı" için toplam 5 yorum yapmış

 1. şefika   14 Nisan 2010 at 17:50

  zeynep bence aşkının peşini asla bırakma eminim o seni farkedip seni sevecektir sakın sakın bırakma

 2. zeynep   01 Ocak 2010 at 18:39

  ben boğaburcuyum aşık olduğum kişi ise kova.burçlara göre uyuşmamaız çok zor ama ben ona deliler gibi aşığım.sizce napmalıyım aşkıma pes mi etmeliyim yoksa aşkımın peşini bırakmamalı mıyım lütfr bu konuda yarıdm edin.

 3. umut   31 Aralık 2009 at 02:04

  erkek arkadaşımla 1.5 sene önce çok kötü bi şekilde ayrıldık ayrıldıktan sonra bile kavgalarımız hakaretlerimiz eksik olmadı ama 6 ay kadar önce hiç ummadığım anda beni aradı sonra ara ara görüşmelerimiz devam etti sonrasında kendimi geri çektim oda aramalarını bıraktı ama biliorumki beni sevio en azından bunu hissediorum fakat şuan görüştüğü bi kız var 15 gün sonrada sözlenio ama ne o kıza aşık ne sevio inat olabilirmi?yada başka ne olabilir kafam çok karışık yardımmm lütfen o akrep burcu ben boğa

 4. deniz   26 Aralık 2009 at 15:18

  eger sırf yurtdısında yasamak ıcın ıstıyor dıe senle beraber mı emın ol derım.. ılerde senle turkıyede mı yasamak ıstıyo .. yoksa avustralyaya mı gelmek??* .. bır ıkıncısı aılenın hangı ozellıgınden dolayı onu ıstemedıgını ogren ve bırlıkte osorunu cozmek ıcın cabalayın..

 5. Cimcimme   24 Aralık 2009 at 20:45

  Be erkek arkadasim La 1.5 senedir beraberim ve Cook mutluyuz ooo basak burcu ben boga burcu ve birbirimizi cok seviyoruz ama bi sorun var ooo turkiyede yasiyor ben austriyada yani viyanna da yasiyorum ve ailem istemio onu napmami gerekir sizce

Leave a Reply

Your email address will not be published.