Başak burcu Nisan 2010 yorumu

Reklamlar

Başak burcu Nisan 2010 yorumu – Başak burcu erkeği ve kadınını Nisan 2010 ayında ne gibi değişiklikler beklemektedir. BUYRUN Başak burcu Nisan 2010;

Bu ay Boğa burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak. Ay boyunca yabancılar, yurtdışı bağlantılı işleriniz, eğitim, hukuk konularında daha yoğun olabilirsiniz.

Hayat felsefenizi keşfetmenizi sağlayacak eğitimlere katılabilir veya seyahatlar yapabilirsiniz. Bu arada yabancılarla yaptığınız anlaşmalarda veya yurtdışı bağlantılı işlerinizde bazı gerginlikler ortaya çıkabilir.

Maddi kaynaklarınızdaki kısıtlanmalar, eşinizle veya ortaklaşa yaptığınız işlerdeki ani değişim, mutluluk anlayışınız veya çocuklarınızla yaşadığınız güç mücadeleleri sizi bu ay da test etmeye devam edecek. Hatta bu ay size gizli aşk yaşama potansiyeli olduğunu da söyleyebiliriz. 14 Nisan’daki yeni ay ortaklaşa yaptığınız işlerden size yeni bir maddi kaynak gelebileceğini ifade ediyor.

18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile hayatınızın anlamı, yaşam felsefenizin ne olduğu gibi konularda biraz sorgulama yapabilirsiniz. Sizin için içe dönme dönemi gibi görünüyor. Merkür gerilerken yeni anlaşma yapmak çok doğru sayılmaz, her zamankinden daha dikkatli olmalı ve çok iyi incelemeler yapmalısınız.

25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte kariyer konularında yeni anlaşma fırsatları da gelebilir. Ancak yine de Merkür gerilemesinin etkisi altında olduğunuzu unutmamalı ve dikkatli olmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.