Balık Burcu Mayıs 2010

Balık Burcu Mayıs Ayı Yorumu – Balık burcu erkeği ve Balık burcu kadınını mayıs 2010 ayı boyunca neler bekliyor bu yazımızda bulabilirsiniz. Buyrun Balık burcu 2010 mayıs yorumları;

Mayıs ayı genelinde Güneş ve Merkür’ün etkisi ile kişisel eğitim, karşılıklı ililşkiler, yakın akrabalar, beklenen haberler konularında olumlu gelişmeler gözükmekte.

Venüs’ün sert etkisi ile ev, aile, birinci dereceden akrabalar ile sıkıntılar yaşamak da olası. Artan talepleriniz yüzünden beklenmedik olumsuz neticeler elde edebilirsiniz.

12 Mayısa kadar geri giden Merkür kısa yolculuklar, iletişim, eğitim, yakın akrabalar, kardeşler ve her türlü anlaşmalarda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir. Bu günlerde bu konularda yeni başlangıçlar yapmaktan çok eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız.

Eski olayların daha fazla gündemde olacağı bu günlerde uzun zamandır görüşmediğiniz eski tanıdıklarınızla karşılaşabilir veya telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Geri giden Mekür’ün zorlayıcı etkisi, 12 Mayıs tan itibaren giderek azalacak. 14 mayıs’ta meydana gelen Yeni ay ise aşk iletişim, yakın çevre, eğitim, anlaşmalar, ulaşım gibi konulara olumlu etkiler taşıyacak.

Bu günlerde yeni anlaşmalar yapabilir ,yeni çevreler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Dost ve arkadaş çevrenizin genişlemesi yeni fırsatları da beraberinde getirecek.

Ayın 21’inden sonra aşk ve eğlence konularında olumlu gelişmeler, yeni tanışılan kişiler olabileceği gibi, çocuk sahibi olanların çocuklarına vakit ayırarak ilişkilerini güçlendirmeleri söz konusu.

Mars’ın etkisi ile günlük hayatta sizi çok çalışmaya itecek durumlar ortaya çıkabilir. Mücadele ve huzursuzluk yaşanabilir.
Evlilik ve benzeri ortak paylaşımlarda ise kısıtlanmalar ve sorunlarla karşılaşmak mümkün. Sorumluluklar artabilir.

27 Mayıs’ta meydana gelen Dolunay evde çıkabilecek gerginlikler ve huzursuzluk ları işaret ediyor olabilir. Ay sonunda yakın arkaşlıkları ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler ve sonuçlanmalar söz konusu.

Ayın 29’unda parasal konularda değişimler gözleniyor. İş yerinizde özellikle de ayın ikinci yarısında huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Tepkisel olup ani kararlar vermekten kaçınmalısınız. Ayın 29’undan sonra ise ev, aile, aşk konularında sizi yeni ve olumlu gelişmeler bekliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı