Aslan Burcu 2011 Yorumu

Aslan Burcu 2011 Yorumları ve Tahminleri – Aslan Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadınını 2011 Yılında Neler bekliyor. İşte Aslan Burcu 2011 Yılı Yorumu;

Aslan

Yurt dışına gidebilir, işinizde terfi edebilir, yurt dışından biriyle sürpriz bir ilişki kurabilirsiniz.

2011 yılının ilk yarısında Jüpiter ve Uranüs’ün desteğiyle yabancılarla iletişim, yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, yayıncılık, hukuk ve seyahatler konularında birçok sıra dışı fırsat ve sürprizler sizi bekliyor. Bu konuda pek çok imkân kapınıza gelebilir, bunları değerlendirmeye hazırlıklı olun.

Yılın ikinci yarısında ise kariyeriniz, işiniz, hedeflerinizle ilgili sürpriz gelişmelere ve fırsatlara açıksınız. Bu tarihlerden itibaren daha fazla toplumun gözü önünde olabilir, toplum içinde değerli sayılan kişilerden destek görebilirsiniz. İşinizle ilgili önemli gelişmeler sizi bekliyor.

Satürn ise bu yıl da yakın çevreniz ve iletişiminizle ilgili konuları etkiliyor.
Bu konularda daha fazla sorumluluk alabilir, yakın çevreden birinin baskısıyla karşılaşabilirsiniz.

İletişim kurma biçiminizle ilgili alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gereken bir yıl. Nisan’dan itibaren Neptün ortaklaşa gelirlerinizle ilgili alanda olacak.

Ortaklaşa işlerle ilgili hayallerinizin ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Yalnız borçlar-alacaklar, kredi, sigorta, miras gibi konularda dikkatli olmalısınız. Yanılgılara ve hayal kırıklıklarına açıksınız.

Rüyalarınızın ve sezgilerinizin arttığı bir dönem.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı