Akrep burcu Nisan 2010 yorumu

Akrep burcu Nisan 2010 yorumu – Akrep burcu erkeği ve kadınını Nisan 2010 ayında ne gibi değişiklikler beklemektedir. BUYRUN Akrep burcu Nisan 2010;

İçinizde hissettiğiniz baskı, mutluluk ve aşk konularında veya çocuklarınız konusunda yaşadığınız beklenmedik değişimler ve yakın çevrenizle yaşadığınız iletişim kurma şeklinizdeki köklü değişimler sizi bu ay da sınamaya devam edecek. Birde kariyeriniz nedeniyle ilişkilerinizde yaşadığınız güç mücadeleleri sizi biraz daha zorlayacak. Yaşadığınız bu baskı sağlığınızı dahi etkileyebilir.

İşleri biraz akışına bırakmanızda fayda var. 14 Nisan’daki yeni ay iş ortamında kendinizi biraz daha fazla gösterceğinizin veya yeni bir ilişkinin başlayabileceğinin işaretlerini veriyor. 18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile ilişkilerinizde fikir ayrılıkları, zihinsel huzursuzluk yaşanabilir. Merkür gerilerken yeni anlaşma yapmak çok doğru sayılmaz, her zamankinden daha dikkatli olmalı ve çok iyi incelemeler yapmalısınız.

25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte ortak olarak paylaştığınız maddi manevi her konuda yeni bir fırsat yakalayabilir kendinizi daha girişken hissedebilirsiniz ancak yine de Merkür gerilemesinin etkisi altında olduğunuzu unutmamalı ve dikkatli olmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.