9 Şubat 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

9 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları 9 Şubat 2013 Cumartesi Burç Yorumları


9 Şubat 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 9 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 9 Şubat 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 9 Şubat Burç Yorumları

Oğlak Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Bugün moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Sevdiklerinizle görüşebilir ve keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz.
Ancak ciddiye aldığınız konularla ilgili duygularınız derinleşmiş olabilir. Fakat kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz ve korkularınızdan uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Yeni projeler yapabilirsiniz ve ilginç davetler alabilirsiniz. Sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilir, arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik sürprizler olabilir ve heyecan duyabilirsiniz.

Balık Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Büyük bir heyecan ve istekle güne başlayacaksınız. Duymuş olduğunuz haberler sizi etkileyecek ve zor kabul edilen durumlar sizi farklı etkileyecek.
Daha doğrusu heyecanlandırmış olabilir ve bugün kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Hem geçmiş zamanı, hem içinde bulunduğunuz durumu, hem de geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçirmeniz mümkün. Ancak kendinizi iyi hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve onların sizi desteklediğini hissedebilirsiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Önemsenmek istediğiniz için ciddi davranabilirsiniz. Ancak bugün daha neşeli ve sempatik bir tavır içinde olacaksınız.
Sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları sizi mutlu edecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Sevdiğinizle birlikte keyifli organizasyonlar, yapabilir, eğlence yerlerine gidebilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Duygularınızı ve isteklerinizi sevdiğinize anlatacak ve ilişkinizi daha ciddi boyutlara taşıyacaksınız. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenmiş olabilirsiniz fakat bugün çok fazla itiraz eden bir tavır sergilemeyeceksiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Kafanızı karıştıran durumlar olabilir ve siz çok hızlı düşünebilirsiniz. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönem ve gelişmeler sizin beklediğinizden çok daha başka yönde gelişebilir.
Fakat sizin bakış açınızdan öyle görünüyor olabilir ve aslında meydana gelen olaylar kendi akışı içinde olması gerektiği gibi… Olayları değiştirmek için zorlamak yerine kendi bakış açınızı değiştirmek için gayret gösterirseniz, düşünceleriniz tamamen değişecek ve daha özgür davranmaya başlayacaksınız. Çevrenizi şaşırtabilirsiniz ve beklenmedik bir biçimde kendinizi gösterebilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Keyifli bir güne uyanacaksınız. Kendinizi iyi hissedeceksiniz ve hem gününüzü, hem de hafta sonu için programlar yapacaksınız.
Bazı konularda ciddi ve tutucu davranabilirsiniz fakat isteklerinizi engellediğini düşündüğünüz kişi ve durumlara karşı isyankar ve tepkili bir tavır içinde olacaksınız. Şimdiye kadar davranmadığınız bir şekilde isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Hayal gücünüzün yükseldiği bir dönem ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize dair inancınız kuvvetli olacak. İstekleriniz konusunda sabırlı davranacak ve evrenin sizi desteklediğine inanacaksınız.

Terazi Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Bugün beklentilerinizin gerilimini hissedeceksiniz ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. Alıngan ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz.
Size ihtiyacı olan kişilerin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Özellikle sevdikleriniz ile ilgileneceksiniz ve ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde moralinizi yükselten gelişmeler olabilir. Dostlarınız ile buluşabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Kafanızı karıştıran durumlar olabilir ve siz çok hızlı düşünebilirsiniz. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönem ve gelişmeler sizin beklediğinizden çok daha başka yönde gelişebilir.
Fakat sizin bakış açınızdan öyle görünüyor olabilir ve aslında meydana gelen olaylar kendi akışı içinde olması gerektiği gibi… Olayları değiştirmek için zorlamak yerine kendi bakış açınızı değiştirmek için gayret gösterirseniz, düşünceleriniz tamamen değişecek ve daha özgür davranmaya başlayacaksınız. Çevrenizi şaşırtabilirsiniz ve beklenmedik bir biçimde kendinizi gösterebilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Bugün kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yapmak isteyip de bir türlü ortaya koyamadığınız her ne varsa, harekete geçmek için kuvvetli arzular duyacaksınız.
Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar isteklerini gerçekleştirmek için sabırsızlık duyabilir. Fakat gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Aslında sizin biraz daha gayretli ve programlı davranmanız gerekiyor. Fakat iyimserlik hali içinde rahat bir tavır sergilemeniz mümkün. Aslında sizin rahat ve yapıcı tutumunuz hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyecek. İlişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Duygularınız derinleşebilir ve isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir.
Özellikle burcun ikinci ve üçüncü on günlük devresinde doğmuş olanlar bugün alıngan ve karamsar bir tavır içinde bulunabilir ve maddi sorunlar ile ilgilenebilirler. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve aklınız ile hareket edin. Beklentilerinizin arttığı bir dönem ve olaylar sizin beklediğiniz gibi gelişmeye başlıyor. Yeni atılımlarda bulunmak için çeşitli projeler yapabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve değişik konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.

İkizler Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Dedikodularla ilgilenmeyin ve yapmanız gerekenleri aksatmayın. Görmek istemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir veya gitmek istemediğiniz yerlere gitmek durumunda kalabilirsiniz.
Fakat kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşacak ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Sevdiklerinizin ilgisi sizi mutlu edecek. İlişkileriniz daha sıcak olacak. Ayrıca sizin ilgili ve anlayışlı tavırlarınız sevdiğinizi etkileyecek ve geleceğe yönelik isteklerinizi ortaya koyacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile sevdiğinizi etkileyebilir, ilişkinizi daha kuvvetli hale getirebilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmiş olsanız bile kendinizi gözden geçireceksiniz ve istemediğiniz durumların değişmesi için kendinizi ve şartlarınızı zorlayacaksınız.
Bu arada sevdiğinizle ilgili beklentileriniz değişmiş olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Sorunlarınızı arkadaşlarınıza anlatabilir, onların desteğini isteyebilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkiler eski sıcaklığını kaybedebilir ve bazı dostlarınızla ilişkileriniz zayıflayabilir. Yeni arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirirken eski dostlarınızı fazla ihmal etmeseniz iyi olacak. Tarzınız ile birlikte çevrenizdeki kişiler de değişebilir.

Koç Günlük Burç Yorumu 9 Şubat 2013
Moralinizin ve enerjinizin yüksek olduğu bir gün… İlişkileriniz sıcak ve güçlü olacak. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracaksınız.
Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilir ve dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Para kazanmak ve çalışmalarınızda başarılı olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Üstelik fırsatlar karşınıza çıkacak. Fakat gelişmeler yavaş olabilir ve bu arada siz de işleri ağırdan alabilirsiniz. Bu arada çevrenizde aceleci olanlar ve sizi zorlayanlar çıkabilir. Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız daha başarılı olacaksınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.