9 Ocak 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

9 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları 9 Ocak 2013 Çarşamba Burç Yorumları


9 Ocak 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 9 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 9 Ocak 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 9 Ocak Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Arkadaşlarınızla iletişiminizin kuvvetli olduğu bir dönem… Fikir alış verişinde bulunmak ve yeni bilgilere ulaşmak sizi heyecanlandırıyor.
Özellikle kimsenin bilmediğini öğrenmek için büyük bir heves duyabilirsiniz. Üstelik merak ettiğiniz bilgiler önünüze çıkacak ve özellikle güçlü bulduğunuz kişilerle ilgili gizli bilgilerle karşılaşacaksınız. Bütün bunlar sizin fikirlerinizi değiştirebilir ve yeni projeler yapabilirsiniz. Ayrıca kendinizi yenilemek için harekete geçebilir, isteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Bugün sevdiğiniz konularla ilgilenebilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Duygularınızı cesur bir biçimde ortaya koyabilir ve karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz.
Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Seyahat programları yapabilir, sevdiğinizle birlikte eğlenceli www.nazlim.net organizasyonlara katılabilirsiniz. Sevdiğinize duygularınızı yansıtmayı başaracak ve isteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyacaksınız. Daha önce sevdiğinize anlatamadıklarınızı bugün anlatabilirsiniz. Bugün katılacağınız eğlenceli organizasyonlarda farklı kişilerden etkilenebilirsiniz. Ayrıca sürpriz aşklar yaşamanız mümkün.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Kendinizi çok enerjik ve mücadeleci hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Beklentilerinizin artmasıyla birlikte gösterdiğiniz sabır azalıyor.
Moralinizi yükseltmek için yapacağınız harcamalara özen gösterin. Özellikle keyif için yapacağınız harcamalar bütçenizi aşacak kadar fazla olabilir ve sonraki günlerde zor durumda kalabilirsiniz. Enerji fazlanızı spor yaparak ve seyahate çıkarak boşaltabilirsiniz. Bu arada sürprizler etkileyici ve durum değiştirici olabilir. Ayrıca radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Zorluklar ve karşılaştığınız aksaklıklar size yeni yollar ve yeni bilgileri keşfetmenizi sağlayacak.
Astroloji, yüksek eğitim veya farklı teknolojileri araştırıp öğrenmek isteyebilirsiniz. Şimdiye kadar arkadaşlarınızla her zaman gittiğiniz yerler ve yaptığınız uğraşlar artık ilginizi çekmeyecek. Yeni çevreleri keşfetmek ve farklı konular ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konular ve yaratıcı kişiler ilginizi çekiyor. Bugün farklı ortamlarda bulunacak ve ilginç organizasyonlara katılacaksınız. Bu arada yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Bilincinizin derinliklerindeki istekleriniz şuurunuza yükselmeye başlıyor. Sizin için radikal sayılabilecek kararlar almaya başlayabilir ve köklü değişiklikleri fazla zorlanmadan yapabilirsiniz.
Zaten isteklerinizi gerçekleştirmek için düşüncelerinizi yenilemeniz ve bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Böylece bir değişiklik için şimdi kendinizi hazır hissediyorsunuz. İlişkilerinizde ortaya çıkabilecek sorunları mantıklı davranarak çözebilir ve birbirinizden gizlediğiniz fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ev yaşantınızı ve yemek alışkanlıklarınızı yeniden düzenleyip değiştirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeye başlayacak ve etkilendiğiniz kişinin yardımıyla tarzınızı değiştireceksiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Bugün ani gelişmelerden etkilenebilirsiniz ve dikkatinizi şimdiye kadar yaşadığınız olaylara yöneltebilirsiniz.
Bu arada yapabileceğinizden daha büyük işler ve büyük beklentilerden uzak durmaya özen gösterin. Kendinizi çok fazla zorlamaktan kaçının. Alkollü içecekler ve ağır yiyeceklerden uzak durun. Bugün sürpriz davetler alabilir ve katılacağınız organizasyonlarda ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Yaşantınızda köklü değişiklikler meydana gelebilir. Bu arada skandallardan uzak durun. Seyahatler ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek.

Başak Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Hareketli bir gün geçirecek ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli organizasyonlar yapacaksınız. Kararlı ve planlı davranışlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz.
Aynı zamanda karşı cinsin dikkatini çekecek ve kendinize olan güveniniz giderek yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için yakınlarınızın ve sevdiğinizin yardımını isteyebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız da sizi destekleyecek. Yeni stratejiler yapabilir ve girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Bu arada sorunları büyütmeyin.

Aslan Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Bugün sıcakkanlı ve samimi davranışlarınızla hem karşı cinsi, hem de yakınlarınızı etkileyeceksiniz.
Aklınıza gelen sıra dışı fikirleri uygulama ve deneme fırsatı bulacağınız bir dönem. Sevdiğiniz size sürpriz yapabilir ve ilginç hediyeler alabilir. Olaylara farklı açılardan bakacaksınız ve sizin rahat ve ilginç tavırlarınız sevdiğinizi etkileyecek. Böylece davranışlarınızın ne kadar etkileyici olduğunun farkına varacaksınız. Daha önce çözümsüz gibi görünen durumun aslında sizin düşündüğünüz gibi olmadığını anlayacaksınız ve keyfiniz yerine gelecek.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Bugün karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler göstermekten kaçının. Hassas ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz.
İsteklerinizin artmasıyla birlikte tahammülsüz ve sabırsız bir tavır içine girebilirsiniz. Geriliminizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak. Sürpriz gelişmeler olabilir ve beklediğinizden daha farklı gelişen olaylardan rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Kaçamaklar ve sürpriz aşklar size çekici gelecek. Fakat tedbirli davranacak ve içinizden yükselen farklı arzuları denetlemeyi başaracaksınız.

İkizler Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Sizin için eğlenceli bir gün. Çeşitli ziyaretler yapabilir, eviniz veya ofis için çeşitli malzemeler alabilirsiniz.
Değişik kırtasiye malzemeleri ve hediyelik eşyaların satıldığı dükkanlar, eğlenceli kıyafet ve aksesuarların sergilendiği vitrinlere bakarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca iletişim araçları ve yeni teknoloji ile üretilmiş ürünler dikkatinizi çekecek. Dostlarınıza hediye alırken kendinize de ilginç hediyeler alabilirsiniz. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşebilir, onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz ancak düşüncelerinizi kendinize saklayacaksınız. Bu arada olaylar sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir.
Hemen karar vermeyin ve düşündüklerinizin doğruluğunu araştırın. Evle ilgili işler, yeni düzenlemeler ve iş yaptığınız kişilerle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle dikkat gerektiren konularla ilgili çalışmalar yaparken tedbirli olun. Bir arkadaşınızla aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir. Ayrıca bir arkadaşınızın tanıştırdığı kişiden etkilenebilir ve iletişiminizi derinleştirebilirsiniz. Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve çevrenizi etkileyeceksiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 9 Ocak 2013
Parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. İstekleriniz artmış olabilir veya hesapta olmayan ödemeler çıkabilir.
Sabırsız ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Sevdiğinizden ayrı kalmış olabilirsiniz veya sevdiğiniz ile ilgili beklentileriniz artmış olabilir. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Ancak skandallardan uzak durun. Aslında şanslısınız ve iyi niyetli kişilerin desteğini alacaksınız. Bugün karşılaşacağınız bazı kişilerin yardımı ile sorunlarınızı aşmanız mümkün olacak. Heyecanınızı denetleyin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.