9 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

9 Nisan Pazartesi 2012 Günlük Burç Yorumları 9 Nisan 2012 Burç Yorumları

9 Nisan 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 9 Nisan 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Bugün ortaklaşa maddi harcamalarınız ve gelirleriniz konusunda güzel etkilere sahip olacaksınız. Halletmeniz gereken konular için bugünü değerlendirmekten kaçınmayın.

BOĞA burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Bugün, özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde kendinizi istediğiniz gibi ifade edebilecek, sevdiğiniz insanın dikkatini rahatlıkla çekeceksiniz. Çevrenizle oldukça uyumlu bir gün olacak.

İKİZLER burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Bugün gerek işinizde, gerekse özel işlerinizde keyifli ve uyumlu bir gün sizleri bekliyor olacak. Bir arada olduğunuz insanlarla bu birkaç gün iyi anlaşacaksınız. Tatlı yiyeceklerden uzak durun.

YENGEÇ burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Bugün, aşk hayatınızda oldukça keyifli ve sosyal bir gün geçirebilirsiniz. Beklentilerinize yönelik bir gün olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı gereksiz anlık şüphelerinizle bunaltmamalısınız.

ASLAN burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Bugün ev toplantıları yapabilirsiniz. Yaratıcılığınız güçlü olacağından gün içinde anlaşamayacağınız kimse olmayacak. Bugün duygularınızı saklamanız söz konusu olabilir.

BAŞAK burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Bugün yakın çevrenizde sevdiğiniz bir sürü insanla iletişime geçebilir ve onlardan haber alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenizle birlikte keyifli ve yoğun bir gün sizleri bekliyor olacak.

TERAZİ burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Sahip olduklarınız konusunda ve maddi alanda şanslı bir gün içindesiniz. Beklemediğiniz bir hediye veya bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. İnsanlarla anlaşma yeteneğiniz yüksek.

AKREP burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Bugün hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz ve bu da her alanınıza olumlu yansıyacak. Geçmiş konu ve meseleler üzerine kafanızı fazla yoruyorsunuz.

YAY burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Geçmişten alacağınız haberlerle bilinçaltınızda değişik çıkarımlar ve sonuçlara ulaşacağınız bir gün olabilir. Kendinizi yalnız hissetseniz bile bundan büyük bir keyif alabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek.

OĞLAK burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Bugün sevdiğiniz arkadaşlarınızla güzel programlar yapabilir, sosyal ortamlarda bulunmayı tercih edebilirsiniz. Özel yaşantınızda sevdiğiniz insanla uyumlu ve keyifli davranmayı iyi becereceksiniz.

KOVA burcu 09 Nisan 2012 yorumu

Göz önünde bulunacağınız ortamlarda veya işinizle ilgili konularda güzel etkiler altındasınız. Duyacaklarınız sizi çok sevindirecek. İlişkilerinizi sıkı tutmanız iş konusunda yeni kapılar açabilir.

BALIK burcu 09 Nisan2012 yorumu

Bugün bulunacağınız ortamlarda dikkatleri üzerinize toplayacak, çevrenizdeki insanlardan güzel şeyler duyacaksınız. Geleceğinize ve planlarınıza dair olumlu bir dönem içindesiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.