9 Kasım 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 17.09.2020 19:16

9 Kasım 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

9 Kasım 2018 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu
Fiziksel aktiviteleriniz için, yoğun bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz Çevresel desteğin üzerinde hissedeceğiniz bir gün yaşasanız bile, hayatla ilgili sorgulamalarınız hiç bitmiyor. Çevrenizde, güven konusunda tereddütleriniz var.

9 Kasım 2018 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu
Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza karşın, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün.Merkür geri hareketine başlıyor.Rutin işlerinizde yaşayacağınız duraksamalar, sizi engellememeli. Rejim yapmak istiyorsanız, her gün yeni baştan kendinize bir diyet uygulamaktan vazgeçin.

günlük burç yorumları 9 kasım 20189 Kasım 2018 Cuma ASLAN Burcu Yorumu
Ay tepe evinizde ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz.Merkür kombinasyon burcunuz Yay’da geri hareketine başlıyor.Sosyal yaşamınızda beklediğiniz gelişmeler olmayabilir. Bugün sözlerinize dikkat edin.

9 Kasım 2018 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu
İnatçı tavırlarınızda ısrar etmenin bir anlamı yok. Tenkit edilmek istemiyorsanız, kişisel duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz.. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

9 Kasım 2018 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu
Kararlarınızı verirken maddesel konumunuzu da gözden geçirmelisiniz. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. . İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.

9 Kasım 2018 Cuma AKREP Burcu Yorumu
Fikir dağınıklığı yaşasanız bile, olaylara anında müdahale edebilecek işlek bir zekaya sahipsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir.Olaylar yön değiştirdikçe haklı olduğunuzu görecekler Her geçen gün biraz daha başa savaşıyor, her olayın üstesinden geliyorsunuz.

9 Kasım 2018 Cuma YAY Burcu Yorumu
Merkür burcunuzda geri hareketine başlıyor. Düşündüğünüz konular üzerinde çok fazla durmamalısınız. İşinizle ilgili huzursuzlukların söz konusu olduğu bir gün içindesiniz..Siz gücü sevmenize rağmen sizden daha üstün kişilerin fikirlerini de kabul etme konusunda tereddütler yaşıyorsunuz.

9 Kasım 2018 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu
Eski olayları kafanıza taktığınız zaman huzurunuz kaçıyor.Bugün, Merkür’ün geri hareketi bilinçaltınızın yoğunlaşmasına nenden oluyor. Birçok sorunuzun cevabını anında bulacaksınız. Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Bilinçaltı rüyalarınız yoğunlaşabilir.

9 Kasım 2018 Cuma KOVA Burcu Yorumu
Eski bir aile olayı gündeme gelebilir. Kendinizi sorgulamak yerine, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Bugün derin düşünmek size birçok konuda yoğunluk kazanmanıza neden olacak. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Emlak sorunlarınız için gerekli iletişimi sağlayacaksınız.

9 Kasım 2018 Cuma BALIK Burcu Yorumu
Yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacağınız bir gün. Ay, sezgisel yeteneğinizi mantıksal olaylarla birleştirmenizi sağlayacak konumda. .Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.

9 Kasım 2018 Cuma KOÇ Burcu Yorumu
Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Kararlarınız verirken, iyi düşünmelisiniz.

9 Kasım 2018 Cuma BOĞA Burcu Yorumu
Ne istediğinizi iyi biliyor ve çevrenizdeki gelişen olaylara iyi niyetli davranmanıza rağmen, taviz vermek istemiyorsunuz.Bugün beklentileriniz biraz da, yollardan gelecek haberler bağlı olarak gelişecek. Çevrenizde güvenebileceğiniz kişilere ihtiyacınız var. Düşüncelerinizi açıklarken, sakin ve temkinli davranmanızda yarar var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir