9 Kasım 2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

9 Kasım 2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

KOVA 21 OCAK-19 ŞUBAT

Gündelik işlerinizi yerine getirirken; sürekli değişen koşullardan dolayı sıkıntı duyabilirsiniz. Çalıştığınız kişilere karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranabilir, hayal gücünüzü kullanarak başarılı projeler geliştirebilir, yeteneklerinizi kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Üstlerinizle yapacağınız fikir alış verişlerinden fayda bulabilirsiniz.

BALIK 20 ŞUBAT-20 MART

Öğlene doğru yaşamdan daha fazla keyif alabilirsiniz. Duygusal yaklaşımınız aşk ilişkilerinde olumlu sonuçlar getirebilir. Karşınızdakilere karşı duyarlı, sevecen ve fedakarca davranabilirsiniz. Geleceğe dair ideallerinizi gerçekleştirebilmek için hayata bakış açınızı değiştirebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

KOÇ 21 Mart – 20 Ni­san

Sabah saatlerinde iletişim trafiğiniz yoğun olsa dagirişimlerinizden sonuç alamayabilirsiniz. Öğleden sonra duygusal ve duyarlı olabilir, ailenize daha fazla zaman ayırma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Evin ihtiyaçlarını gidermek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizi korumak ve kollamak isterken, sizin de şefkat beklentiniz yükselebilir.

BOĞA 21 NİSAN-21 MAYIS

Öğlene doğru yakın çevre ile iletişiminiz hız kazanabilir, üstünde çalıştığınız projeler ve anlaşmalar imzalanabilir. Geleceğe dair hayal ve beklentilerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle sezgilerinizi de devreye sokarak girişimlerde bulunabilirsiniz.

İKİZLER 22 MAYIS-21 HAZİRAN

Güne enerjik ama kararsız başlayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise ekonomik konularla ilgili gelişmeler dikkat çekiyor. İş ve sosyal hayatınızda ki beklentilerinize varabilmek için yeteneklerinizi kullanabilir, kazançlarınızı artırmak için hayal gücünüze ihtiyaç duyabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle projeler üstünde çalışabilirsiniz.

YENGEÇ 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Öğleden sonra burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; birkaç gündür devam eden kararsızlığın ve gerginliğin sonlanmasına neden olabilir. Artık gelişmeleri daha fazla kontrol edebilirsiniz. İlişkilerde daha korumacı ve duyarlı olabilir, sevdiklerinize şefkat gösterisinde bulunabilir ya da siz şefkat ihtiyacı hissedebilirsiniz.

ASLAN 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Sabah saatlerinde sosyal çevrenizle iletişim halinde olup; arkadaşlarınızla keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz ama girişimlerinizden sonuç alamayabilirsiniz. Öğlene doğru ise içinize çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Duygusal çalkantılar içinde olsanız da bu durumu dışarıya yansıtmayabilirsiniz.

BAŞAK 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Birkaç gündür devam eden yoğunluğun sonuçlarını almak için öğle saatlerini beklemelisiniz. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerin de desteğiyle geleceğe dair hedef ve beklentilerinizi gerçekleştirmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sorunlarını çözmeye çalışabilirsiniz. İkna etme kabiliyetinizin yüksek olduğu bir gündesiniz.

TERAZİ 24 EYLÜL-22 EKİM

Beraber çalıştığınız kişilerin desteğini alarak kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda ön planda olabilir, dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak için attığınız adımların başarılı sonuçlarını alabilir, ekonomik konularda akılcı ve hesaplı davranabilirsiniz.

AKREP 23 EKİM-22KASIM

Finansal ve duygusal krizler sabah saatlerinde enerjinizi düşürse bile öğlene doğru duygularınızla hareket etmeye başlayabilirsiniz. Hayata bakış açınızda daha sevecen ve duyarlı olabilir, özellikle romantik ilişkilerde fedakarlık yapabilirsiniz. Yaşamınıza yön veren gelişmelere karşı hayal gücünüzü ve sezgilerinizi devriye sokabilirsiniz.

YAY 23 KASIM-21 ARALIK

Duygularınızın yoğunluğu ile harekete geçebilir, finansal konularda fedakarlık yapabilirsiniz. Değerlerinizi ön plana çıkarabilir, şefkat ve korunma ihtiyacınız her zamankinden fazla olduğundan alınganlık gösterebilirsiniz. Gizli anlaşmalar ve kulislerden ekonomik kazanç elde edebilirsiniz.

OĞLAK 22 ARALIK-20 OCAK

Olayları kontrol etmeniz zorlaşabilir, girişimlerinizde işbirliklerinden destek almak zorunda kalabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplarla yapacağınız fikir alışverişi yaşamınızla ilgili kararlar almanızı sağlayabilir. Hedeflerinize varmak için sezgilerinizi ve hayal gücünüzü de kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı