9 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

9 Kasım Cumartesi Günlük Burç Yorumları 9 Kasım 2013 Cumartesi Burç Yorumları


9 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 9 Kasım 2013 günlük burç yorumları ve 9 Kasım 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 9 Kasım Burç Yorumları

Balık 09 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün hayal gücünüzden çok yapıcı bir şekilde faydalanabilirsiniz sevgili Balıklar. İnanılmaz derecede kazançlı olabilecek alışılmadık fikirleriniz var, bunların hepsini mutlaka ciddiye alın. Sık sık yaptığınız büyük bir hata var, dehanızı hafife alıyor ve fikirlerinizi gelip geçici hevesler olarak görüyorsunuz. Bundan kaçının.

Kova 09 Kasım 2013 Cumartesi
Ay bugün burcunuzun kendine özgü, uçuk kaçık yıldızlarında ama Satürn’le hesaplaşmak zorunda. Bir taraftan tek başınıza kalmak isterken, diğer taraftan kalabalıkların keyfini çıkarmayı arzulayabilirsiniz. İlişkiler çatışma konusu olabilir, o nedenle elinizden geldiğince duyarlı davranın.

Oğlak 09 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün para konusunda biraz stresli olacaksınız. Sizi bekleyen harcamalar için tasarruf yapmak isteyebilirsiniz. İyi haber şu ki, para kazanma potansiyelinizi artırmak için dahice bazı fikirler bulacaksınız, yani her şey yolunda sevgili Oğlaklar. Fazladan stres olduğunda daima çok çalışırsınız ve çok çalışmak da sizi başarıya götürür.

Yay 09 Kasım 2013 Cumartesi
Ay iletişim kuşağınızı vurgulayarak sizi hiç de geleneksel olmayan bazı fikir ve görüşlerinizi açıklamaya teşvik ediyor. Neyse ki incelikli davranma konusunda da her zamankinden beceriklisiniz, bu sayede en tuhaf fikirleriniz bile iyi karşılanacak. Bugün her şey zamanlamaya bağlı.

Akrep 09 Kasım 2013 Cumartesi
Ay, yıldız haritanızın tabanına gidiyor ve Akrep burcundaki Satürn’le savaşa tutuşuyor. Bu yüzden tuhaf bir biçimde her şeyden koptuğunuzu hissedebilir ve hem kendinize, hem de diğerlerine karşı aşırı eleştirel yaklaşabilirsiniz. İçinizdeki münzeviyi şımartmak için alana ihtiyacınız var. Kendi düşüncelerinizde kaybolmamaya dikkat edin yeter.

Terazi 09 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün Ay romantizm ve zevk kuşağınıza girerek fevkalade ve kesinlikle beklenmedik bir Cumartesi öğleden sonrası güzelliği yaratıyor. Her şeye açık olun, çünkü hiç beklemediğiniz anda cezbedici bir sürprizle karşılaşabilirsiniz sevgili Teraziler. Heyecanı seversiniz, bu sürprizi de sevinçle karşılayacaksınız.

Başak 09 Kasım 2013 Cumartesi
Ay, gündelik uğraşlar kuşağınızı aydınlatıyor sevgili Başaklar, bu da sizi yaratıcı ve deneylere açık bir havaya sokuyor. Her zamanki işlerinizi pırıl pırıl bir yaratıcılıkla süsleyin, bunu kesinlikle yapabilirsiniz. Akışınızı yeniden ilginç ve heyecanlı hale getirin. İşlere biraz çeşni katmak için tek yapmanız gereken tamamen alışılmadık bir şey bulmak.

Aslan 09 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün Ay ilişki kuşağınıza giriyor ve sizin için diğer insanları ön plana çıkartıyor. Kendinizi inanılmaz derecede asi hissediyorsunuz ama sevginizi gösterme konusunda her zamankinden cimrisiniz. Bu da sevgilinizin kafasını karıştırabilir ve duygularınızı bu kadar kendinize saklamanız pek sık görülen bir şey olmadığı için sizden şüphelenmesine yol açabilir.

Yengeç 09 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün alışıldık olanların kesinlikle dışında bir şey yapmanın tam zamanı. Sizden asla beklenmeyecek bir şey yaparak ya da söyleyerek hem kendinizi, hem de diğerlerini nasıl şoka uğratabilirsiniz? Durağanlığınızı silkeleyin sevgili Yengeçler, uyanmanız gerek. Aklınıza gelen en büyük heyecanı/sürprizi deneyin.

İkizler 09 Kasım 2013 Cumartesi
Denemeye can attığınız ama herhangi bir sebepten ötürü bunu yapmaya tereddüt ettiğiniz bir şey varsa, bilinmedik sulara açılmanızın tam vakti. Sınırları zorlamaya ve (sizin standartlarınıza göre bile) radikal bir şeyler denemeye korkmayın. Bunun sağlayacağı yaratıcı atılım potansiyeline şaşıracaksınız.

Boğa 09 Kasım 2013 Cumartesi
Hafta sonu olmasına rağmen bugün iş ve kariyer konularını zihninizden atmakta zorlanabilirsiniz. Profesyonel sorumluluklarınızı unutmak için en uçuk kaçık dostlarınızı etrafınıza toplamanız gerekebilir. Şu anda görev başında olmadığınızı kendinize hiç durmadan hatırlatın.

Koç 09 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün arkadaşlarınız sizin için altın kadar kıymetli sevgili Koçlar. Çetenize zaman ayırın, çünkü çevrenizde en sevdiğiniz dostlarınızın bulunması kendinizi inanılmaz derecede mutlu ve rahat hissetmenizi sağlayacak. Günün mottosu “ne kadar kalabalık, o kadar neşeli” olduğuna göre, kimseyi unutmayın canlarım. Ekibi toplamak söz konusu olduğunda işler sizden sorulur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı