9 Aralık 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

9 Aralık 2017 Cumartesi Günlük Burçlar

günlük burç yorumlarıİKİZLER 22 MAYIS-21 HAZİRAN

Eve, yerleşime ve aileye ait konularda yeni gelişmeler içindesiniz. İlişki kurduğunuz kişiler, işbirlikleri sayesinde edindiğiniz tecrübe ve bilgilerle bazı kararlar alabilir; gelecek yönünüzü belirleyebilirsiniz. Ayrıca sorumluluklarınızın bilincinde olmanız içinde bulunduğunuz koşulları mantıklı değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

YENGEÇ 22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Sağduyulu davranacak; üzerinize düşen sorumluluklarınızı layıkıyla yerine getirmek için çaba sarfedeceksiniz. Duygularınızın etkisinde kalarak hareket etmek yerine yaşamakta olduklarınızı akıl süzgecinden geçirerek ilerlemek size kazandıracaktır. Aacağınız kararlarınız da olabileceği gibi kardeşler, iş anlaşmaları, yolculuklar adına da yeni gelişmeler var.

ASLAN 24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Finansal konulardaki belirsizlikler huzursuzluk ve endişeye neden olabilir. Bütçenizi gözden geçirmek, alacak ve borçları düzenlemek önemli gündem maddeleriniz arasında yer alabilir. Kazancınızı doğru değerlendirmek adına bazı yatırımlar yapabilir; paranızı har vurup harman savurmaktan kaçınabilirsiniz. İkilem yaşadığınız alanlarda karar vereceksiniz.

BAŞAK 24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Burcunuzda ilerlemekte olan Ay; size karar alma ve istekleriniz yönünde rahat hareket etme yönünde destek sağlamakta. Sabah saatlerinde sizi belirsizliğe, karmaşaya ve endişeye sürükleyen durumlar olmasına rağmen günün ikinci yarısında netleşebilirsiniz. Ayrıca bazı fedakarlıklarda bulunma riskiniz var. Olayları ince eleyip sık dokumaya çalışın.

TERAZİ 24 EYLÜL-22 EKİM

Kendi iç dünyanıza çekilebilir; duygu ve düşüncelerinizi sorgulayabilirsiniz. Günün ilk yarısında sizi kararsızlığa ve belirsizliğe iten durumlarla baş etmeniz gerekebilir. Sağduyulu yaklaşımlarınızla pratik ve lehinize olacak çözümler üretme şansınız var. Ancak kendinizi bırakır veya ısrarcı olursanız gelişmeleri kontrol edemeyebilir; gidişat ve gelişmeler arap saçına dönebilir.

AKREP 23 EKİM-22KASIM

Analiz ve gözlem yeteneğinizi bugün başarmak istediğiniz hedefleriniz için rahat kullanabilirsiniz. Aklınızı bulandıran durumlar olsa dahi ilerleyen saatlerde çözüme ulaştırma şansınız var. Arkadaşlıklar, grup faaliyetleri ve ekip çalışmalarında görev ve sorumluluk bilinciyle hareket edebilir; üzerinde emek harcadığınız projelerde detayları birleştirerek konunun özüne ulaşabilirsiniz.

YAY 23 KASIM-21 ARALIK

İş ve sosyal hayatınız açısından hareketli zamanlar içindesiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirebilmek adına daha planlı programlı ilerlemeniz gerekmekte. Bazı kontrol dışı durumlar, aileden kaynaklı sorunlar veya belirsizliklerle sabah saatlerinde baş etmeniz gerekebilir. Günün ikinci yarısında ise alacağınız maddi manevi desteklerle kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

OĞLAK 22 ARALIK-20 OCAK

Hayatı her zaman realist gözlerle değerlendirmeyi tercih etmektesiniz. Yaşayacağınız gelişmeler sizi daha duygusal davranmaya ve sezgilerinizi de kullanarak hareket etmeye yöneltebilir. İlerleyen zamanlarda ise yapacağınız analizler sayesinde kendinizden emin olarak karar alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.

KOVA 21 OCAK-19 ŞUBAT

Şu günlerde maddi manevi paylaşımlar yaşantınızda önem kazanmakta. Ortak olduğunuz gelirler, para yönetimi, borç ve alacaklarla ilgili durumlarda yaşanan bazı belirsizlikleri çözmek; sağlam ve güvenli koşullar oluşturmak istiyorsunuz. Sabah karmaşık olan şartlar ilerleyen saatlerde rayına oturarak belli bir düzen sağlamanıza yardımcı olacaktır.

BALIK 20 ŞUBAT-20 MART

Karşıt burcunuzda ilerlemekte olan Ay; ilişkiler adına yeni durumlar getirebilir. Hayalini kurduğunuz şeyleri gerçeğe dönüştürmek için başkalarına ihtiyacınız olabileceği gibi diğerlerinden bu konularda eleştiri almanızda olasılıklar içinde. Günün ilerleyen saatlerinde hedefleriniz için gruplardan, arkadaşlardan gelecek desteklerle sağduyulu ve mantıklı davranabilirsiniz.

KOÇ 21 Mart – 20 Ni­san

Bugün fayda sağlamaya yönelik işlerle meşgul olabilirsiniz. İçinde sağlık, düzen ve hizmet barındıran temalarda üzerinize aldığınız iş ve sorumlulukları pratik bir şekilde çözebilir; detaylarla ilgilenerek mükemmele yakın sonuçlar çıkarmak için uğraşabilirsiniz. Ayrıca iletişim, haberleşme, yazı, bilgi alış verişleri adına yoğun zamanlar geçirebilirsiniz.

BOĞA 21 NİSAN-21 MAYIS

Aşk, keyifler, yaratıcılık temalarının yanı sıra çocuklarınızla ilgili durumları da içine alan konular gündeminizde olabilir. Huzur ve mutluluğu yakalamak için gayret içinde olabilir; sizi rahatsız eden noktaları iyileştirmek adına çaba içine girebilirsiniz. İlişkilerinizi tutku ve duygularınızın yönetmesi yerine mantığınızla değerlendirmeyi tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir