9 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

9 Ağustos 2013 Cuma Günlük Burçlar – 9 Ağustos 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 9 Ağustos Burç Yorumları

Balık 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay ve Venüs ilişki kuşağınızda buluşacak ve bire bir görüşmelerinizi vurgulayıp tatlandıracak. Hata bulma ya da başka eleştirel savunma mekanizmalarına başvurma konusunda kendinizi kaybetmeye meyilliyseniz, bugün aşka dönmenizin vakti. Bunu daha alışılmadık ve kabullenici bir biçimde yapın.

Kova 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün yoğun ama tatlı bir kendini inceleme günü sevgili Kovalar. Ay’la Venüs dönüşüm evinizde birlikte çalışıyor ve sizi çok derindeki bazı meselelerle temasa geçmeye yöneltiyor. Hatalarınızla radikal ve değişime yönelik bir şekilde yüzleşmeye hazır mısınız? Son zamanlarda yüzeysel takıldıysanız, bugünün yıldızları derinlere inmenize yardım edecek.

Oğlak 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Venüs’le Ay çok hoş bir birliktelik yaşıyor ve sizin için ilham verici, felsefi bir öğleden sonra hazırlıyorlar. Sırf sadakatinizin gücünü ölçmek için çeşitli inanç sistemlerini en ince ayrıntılarına kadar inceleyebilirsiniz. Sohbetler hızla derinleşiyor. Aşırı analiz etmeye çalışmazsanız, çok şey öğreneceksiniz.

Yay 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay ve Venüs yıldız haritanızın üst kısmında buluşarak kariyer kuşağınızı muazzam bir güzellik ve yaratıcılıkla dolduruyor. Markanızı ya da internet imajınızı elden geçirmek için en uygun anı bekliyorsanız, bugün bu konunun ayrıntıları üstünde çalışmak için mükemmel bir gün.

Akrep 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay ve Venüs sosyal kuşağınızda tatlı bir ikili oluşturuyor sevgili Akrepler. Arkadaşlarınızla ve aynı şekilde düşündüğünüz insanlarla birlikte vakit geçirmekten büyük bir memnuniyet duyacaksınız. Bu etki altında sohbetler inanılmaz derecede ilham verici, hatta aydınlatıcı olacak. Her şeyin kökenine harika ve analitik bir biçimde inebilirsiniz.

Terazi 09 Ağustos 2013 Cuma
Venüs bugün uyku, rüyalar ve hayal gücü kuşağınızda Ay’la buluşuyor ve güzel, ilhamlarla dolu bir günün yolunu açıyor. Bütün gün ayakta rüya görmekten başka bir şey yapmadığınızı hissedebilirsiniz ama fantezilerinizin kazanç getireceğinden emin olabilirsiniz. Bir kere harekete geçtiniz mi, sizi hiçbir şey durduramaz.

Başak 09 Ağustos 2013 Cuma
Çok şanslısınız Başaklar. Ay ve Venüs bugün yıldızlarınızda tatlı bir buluşma yaşayacak. Yaratıcılığınız ve güzelliğiniz doruk noktasında. Her zamanki yollarınızdan ayrılın ve bırakın sihir her şeyi halletsin. Her taraf kolaylık ve şansla dolu. Hiçbir şey yapmasanız bile bütün istedikleriniz ayaklarınızın dibine serilecek.

Aslan 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay ve Venüs finansal kuşağınızda bir araya gelerek hem para kazanma, hem de para harcama potansiyeline muhteşem bir akış kazandırıyorlar. Her şey değerlerinizin şu anda nerede olduğuna bağlı. Bu tatlı etki altında yaratıcılığınızı kolaylıkla gelirinizi artırmaya yöneltebilirsiniz. Para ayrıntılarda saklı.

Yengeç 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay’la aşkın idaresi altındaki Venüs, iletişim kuşağınızda bir araya geliyorlar sevgili Yengeçler. Yapıcı eleştirilerde bulunmak zorunda kalsanız bile kelimeleriniz bal gibi tatlı olsun. Söyleyecek olumlu bir şeyiniz yoksa, herhangi bir fikir belirtmekten kaçının ve tatlılığı bozmayın.

İkizler 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün yıldız haritanızın tabanında Ay’la Venüs’ün tatlı ve güzel bir buluşması var, sevgili İkizler. Evinizi güzelleştirmek için bir fırsat mı arıyordunuz? Şimdi tam sırası. Her tarafı köşe bucak düzenleyebilir, tıpkı şahane bir sanat projesine benzetebilirsiniz.

Boğa 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay, aşk kuşağınızda yönetici gezegeninizle buluşuyor, sevgili Boğalar. Romantik veya yaratıcı kartlarınızı doğru oynarsanız, bugünün sizin için ayın en leziz günlerinden biri olması işten bile değil.kalbinizin isteklerini dinleyin ve o yoldan sapmamak için kendinize söz verin.

Koç 09 Ağustos 2013 Cuma
Bugün Ay’la Venüs sağlık ve çalışma kuşağınızda bir araya gelerek günlük ritüellerinizi güzellikle dolduruyorlar. Genel iyiliğinizle ilgili faaliyetlerinize daha fazla ışıltı katın. Spor ya da diyet neden işkenceye dönüşsün ki? Zorluklardan hoşlansanız da, biraz gevşeyin ve her şeyi kolayca, harika bir biçimde akacak şekle dönüştürün sevgili Koçlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.