8 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

8 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları 8 Mayıs 2013 Çarşamba Burç Yorumları


8 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 8 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 8 Mayıs 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 8 Mayıs Burç Yorumları

Kova Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayabilirsiniz. Ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz ve geriliminizi yansıtabilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin.
Beklentilerinizin arttığı bir dönem ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir veya hesapta olmayan durumlar ortaya çıkabilir ve yeni çözümler üretmeniz gerekebilir. Bütün bunlar ile birlikte ilginç fırsatlar da karşınıza çıkacak. Yenilikler ilginizi çekecek ve değişik organizasyonlara katılacaksınız.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Güne heyecanlı başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız bazı olayları sürpriz olarak değerlendirebilirsiniz ve huzursuzluk hissedebilirsiniz.
Fakat mantıklı davranacaksınız ve aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Ayrıca gelenekleri daha fazla önemsediğiniz bir dönemdesiniz. Aslında içinizden çılgınca istekler yükselebilir ve beklenmedik maceralara atılmaya hazır olabilirsiniz fakat sabırlı davranacaksınız. Bugün sürpriz davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Güne heyecanlı başlayacaksınız ve karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Zaman içinde değişen olaylar ile birlikte kendinizdeki değişikliklerin farkına varabilirsiniz.
Özgür ve çılgın istekleriniz olabilir. Aslında özgürlük ile birlikte yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. İlginç tasarımlar, farklı konular ve değişik ortamlar keyfinizi yerine getiriyor. Yabancılardan uzak durabilirsiniz fakat farklı kültürler aynı zamanda ilginizi çekecek ve olayları daha farklı yorumlamaya başlayacaksınız.

Balık Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Bugün yazılı ve sözel iletişiminizde çatışmalar yaşayabilir, inatlaşmadan kaynaklanan gerilimi hissedebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi güvende ve huzurlu hissetmek istiyor olabilirsiniz. Fakat değişen şartlar sizi huzursuz ederek yeniliklere ayak diremenize neden olabilir. Akşama doğru kendinizi daha yaratıcı ve romantik bir dille ifade edebilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Alışkanlıklarınızı değiştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Özellikle başarmak istediğiniz her ne var ise, bunun için kendi üzerinizde baskı oluşturmanız mümkün.
Önemli işler yapmak ve ciddiye alınmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Özellikle dedikodulardan uzak durun ve çevrenizdeki kişilerin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin.

Terazi Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Güne keyifli başlayacaksınız ve yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Gelenekçi ve tutucu çevrelerden rahatsız olabilirsiniz fakat bugün duygu ve düşüncelerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz.
Böylece baskı duygusu hissettiğiniz duruma daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için eski davranışlarınızı değiştirmeniz gerekiyor ve şimdi tam zamanı… Kariyer yapmak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Üstelik fırsatlar karşınıza çıkıyor. Farklı kültür veya birbirinden çok farklı kişilerin bir araya geldiği toplantılara katılabilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Finansal konularla ilgili hareketlilik yerini ekonomik konularda daha az risk almaya bırakabilir. Yurtdışı, mahkeme ve yüksek eğitime dair gelişmeler gündeme gelebilir. Görüş ve inançlarınızı ifade ederken rekabetçi davranabilir, hayata bakış açınızı değiştirmeye karşı direnç göstererek herşeyi olduğu gibi muhafaza etmeye çalışabilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişiler ufkunuzu genişletebilir.

Aslan Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
İsteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmasa bile artık kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz. Baskı duygusu yaratan konuları daha başka bir açıdan değerlendirecek duruma gelebilirsiniz.
Özgür ve ilginç kişiler ile karşılaşacaksınız ve onların hayata bakış açısından etkileneceksiniz. Böylece kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler yapmak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak gün içinde duygularınız dalgalanabilir ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Bugün kendinizi iyi hissederek güne başlayacaksınız. Kafanızı meşgul eden konulardan uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız.
Sürüncemede kalmış işler veya çözüm bekleyen konuları kendi haline bırakabilirsiniz. Yani olayları akışına bırakabilir ve gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz. Bugün ihmal etmiş olduğunuz işlerinizi yapabilirsiniz ve çeşitli davetler alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz ve sempatik tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Farklı organizasyonlara katılabilirsiniz ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Yakınlarınız, ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı sorunlar kafanızı karıştırmış olsa bile gür ve rahat davranacaksınız ve çevrenizi etkileyeceksiniz.
Bugün kendinizi daha aktif ve canlı hissedeceksiniz. Özellikle yabancılar ile ilişkileriniz sıcak olacak ve farklı ortamlarda bulunmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Ancak bazı sorunların çözülmesini zamana bırakmanız gerekebilir.

Boğa Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlık hissedebilirsiniz. Aceleci ve atak bir tavır içinde olabilirsiniz.
Fakat sakin olun ve aklınızdan geçenleri bir kez daha gözden geçirmeden ortaya koymayın. Kıskanç kişilerin dikkatini çekecek davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Bu arada gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Enerji fazlanızı boşaltmak için spor yapabilirsiniz. Aslında hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Dansa gitmek veya eğlenceli organizasyonlara katılmak, enerjinizi yükseltecek.

Koç Günlük Burç Yorumu 8 Mayıs 2013
Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Üstelik şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz.
Kazanç sağlamak, başarılı olmak ve yeni girişimlerde bulunmak için arzunuz yükseliyor. Eskiden yapamadıklarınızı şimdi daha kolay yapabildiğinizi anlayacaksınız. Sürpriz fırsatlar ile karşılaşacaksınız ve şansınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Marjinal kişiler ve değişik konular ilginizi çekecek. Çevrenizi değiştireceksiniz ve meydana gelen olaylar sizi zorluyor olsa bile kendinizi yenilemeyi başaracaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.