8 Eylül 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 13.09.2020 18:29

8 Eylül 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

YENGEÇ
Bu dönemde kardeşlere ve yakın çevrenize daha yakın ilgi gösterebileceğiniz görülüyor. Bazı Yengeçler ev taşımak, yeni bir mahalleye taşınmak planı yapabilir. Kardeşlerinin hayatındaki olumlu gelişmelerle değişimlerle ilgili haberler alabilir veya birbirlerine yardım ve destek olmak üzere kararlar alabilirler.

ASLAN
Öncelikli olarak maddi kaynaklarınızı iyi değerlendirmek ve akıllıca kullanmak üzere verimli kararlar alabilirsiniz. Yeni kazanç olanakları yaratmak adına yeteneklerinizi kullanmak adına girişimler yapabilirsiniz. Ortaklı çalışmalar ve yaratıcı yeteneklerinizi kullanabileceğiniz girişimlerden kazanç gelebilir.

günlük burç yorumları 8 eylül 2018BAŞAK
Bu hayata bakış açınızı, hedeflerinizi ve kurduğunuz ilişkileri ve dış görümünüzü etkileyecek bir değişim sürecinin başında olduğunuza işaret ediyor. İmajınızı, bireysel hedeflerinizi, evlilik, ortaklık veya kariyer planlarınızı yeniden ele almak ve çok daha verimli bir hale getirmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ
Günlük hayatınızda veya iş düzeninizde verimliliğinizi, çalışma temponuzu etkileyecek beklenmedik değişimler yer alabilir. Eldeki işleri daha organize detaycı ve mükemmeliyetçi bir tutumla ele almak gerekebilir. Bu süreçte sağlığınızı beslenme alışkanlıklarınızı ve beden ve ruh bütünlüğünüzü daha iyicil bir konuma getirecek adımları atabilirsiniz.

AKREP
Arkadaşlarla ortak işler ve gelecek planları konularında program değişikliği söz konusu olabilir. Bir planınızı her biriniz için çok daha verimli ve yapıcı olacak şekilde değişime götürebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan biri ile bir ortak projede yer alabilirsiniz birlikte yeteneklerinizi kullanarak güç birliği yapmaya karar verebilirsiniz.

YAY
Bu tutulma sizin iş kariyer ve gelecek hedefleri alanınızda yer alıyor. Bu dönemde kariyer alanında yeteneklerinizi daha fazla sergileyebildiğinizi, gösterdiğiniz, çabanızın ödüllerini alabileceğinize ve önünüze fırsata çevirebileceğiniz atılımlar gerçekleştirebileceğinizi gösteriyor.

OĞLAK
Bu tutulma sizin basın yayın tanıtım reklam ve promosyon alanınızda yer alacak. Baskılı işler, kitap, yayınlar, web sitesi, multimedya ve tanıtım çalışmaları ile ilgili projeleriniz, uzun yolculuklarla ilgili planlarınız, yabancılarla veya yabancı ortaklı işlerde girişimleriniz, hukuki süreçler veya resmi işleriniz varsa bu ay hızla ve verimli bir biçimde ilerleyebileceğiniz girişimleri yapacağınızı gösteriyor.

KOVA
Bu tutulma sizin ortak para paylaşımınızı, kredi borç sigorta ve vergi konularınızı temsil eden alanda yer alacak. Öncelikle maddi durumunuzu ve bütçenizi iyi belirlemeniz gereken bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. Hem emeğinizin karşılığını almak isteyeceksiniz hem ortaklı işlerde daha verimli hareket edebilmek için daha iyi nasıl plan yapabilirim diye düşüneceksiniz.

BALIK
Aşk ve ilişkiler ön planda olacak. Yeni bir ilişkiye başlamak, var olan ilişkilerinizde daha pragmatik ve gerçekçi bir tutumla beraberliğinizi sorgulamak, karşınızdaki kişiyi daha iyi ve yakından tanımak için fırsat elde etme şansınız var. İlişkilerde şahane fırsatlar yakalamak olası.

KOÇ
İş anlamında gelişime ve ilerlemeye açık atılımlara, arzu ettiğiniz iş koşullarına ulaşmaya ve yeteneklerinizi kazanca dönüştürecek fırsatlara açık kılacak. Sağlığınıza iyi bakmak, bedeninize bakmak ve diyetinize önem vermek üzerine yararlı adımlar atabilirsiniz.

BOĞA
Tutulma dost toprak grubunda bir burçta gerçekleşecek olması size destek olacak. Aşk, romantizm ve hayattan zevk almakla ilgili alanınızda gerçekleşecek olması sizi bu anlamda yeni fırsatlara ve gelişmelere açık kılacak. Hayattan ve aşk hayatından çok daha keyif almak için uzun zamandır arzu ettiğiniz adımları atabilirsiniz.

İKİZLER
Bu dönemde kariyerinizi yeniden canlandırmak, isteyen İkizler için evden çalışmak, ev düzeninizi daha organize bir hale sokmak, tadilat ve dekorasyon yaptırmak, ev almak ve satmak için yeni kararlar alabilirsiniz. Aile üyelerinin sağlığı ve bakımı sizin için ön planda olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir