8 Eylül 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

8 Eylül 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıİKİZLER

Bugün iş yerinizde çıkacak problemler ciddi anlamda canınızı sıkacak. Konuşuyormuşsunuz konuşuyormuşsunuz ama kimse sizi anlamıyormuş gibi hissedebilirsiniz. İşleri yoluna koymak için geçmişe dönüp, daha önce yapmış olduğunuz işleri gözden geçirmeniz gerekecek. İş çıkışı arakadaşlarınızla olmak size iyi gelecek.

YENGEÇ

Bugün kalbinizi parça parça olmuş gibi hissedebilirsiniz. Özellikle partnerinize, sevdiğiniz insanlara çok kırılacaksınız. Kalbiniz kırıldığında ne kadar duygusallaştığınızı biliyorsunuz. Toparlanmanız biraz zaman alacak. En iyi ilaç yakınınızdaki birilerine içinizi dökmek olacaktır. İşinizde köklü değişiklikler yapabilirsiniz.

ASLAN

En sevdiğiniz gün geldi çattı. Keyfiniz de yerinizde. Güne güzel başlıyor ve güzel devam ediyorsunuz. Canınızı sıkan tek şey aileniz ve evinizle alakalı. Onunla da bir süredir baş ediyorsunuz zaten. Aslan burçları iş yerlerinde şanslı bir gün geçirdikten sonra Cumanın tadını çıkartmaya devam edecekler.

BAŞAK

Kıpır kıpır olduğunuz bir gün sizi bekliyor. Enerjiniz çok. Kararlı davranışlarınız herkesin gözünü dolduruyor. İletişim konusunda sıkıntılar yaşayacaksınız. E-postalarınızı göndermeden önce iki kere kontrol etmenizde fayda var. Bu aralar yemek yeme işinin ucunu kaçırmış olabilirsiniz. Toparlamazsanız sonucunu biliyorsunuz.

TERAZİ

Terazi burçları bir süredir maddi sıkıntılarla uğraşmaktan çok yoruldular. Bugün de maalesef alacak verecek durumları ile yüz yüze gelebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız size maddi anlamda destek olabilirler. Hoşlandığınız kişi konusunda yanıldığınızı farkedebilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.

AKREP

Akrep burçlarını zorlu bir gün bekliyor. Aslında gün içerisinde zorlu bir olay yaşamayacak olsanız da, siz kendinizi sıkışmış ve özgürlüğünüz kısıtlanmış gibi hissedeceksiniz. Tüm hislerinizin aksine kariyerinizle alakalı güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Gün içerisinde hiç beklemediğiniz bir haber alacaksınız.

YAY

Bugün giderek kuvvetlendiğinizi hissedeceksiniz. Özgüveniniz çok yüksek. Her işi halledecek gücünüz var. İnandığınız konuları savunurken kimse karşınızda durmak istemeyecek. Güzel anlaşmalara imza atabilir, sevdiklerinizle güzel buluşmalar organize edebilirsiniz. Bugün ucu açık konuşmalardan, gelecek vaadlerinden kaçınmalısınız. Özellikle iş anlaşmaları yaparken abartmamaya özen gösterin.

OĞLAK

Oğlak burçları bugün çok şanslı olacaklar. Nereye elinizi atsanız altında güzel bir şey bulacaksınız. Maddi anlamda biraz dalgalanacağınız bir gün olacak olsa da hem çevreniz ile olan ilişkileriniz, hem de gelebilecek sürpriz haberler sizi oldukça rahatlatacak. Bugün kendinize biraz zaman ayırıp zihninizi dinlendirmeye çalışmalısınız.

KOVA

İş hayatınız, kariyeriniz ve toplum önündeki imajınız ile ilgili konularda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yaşamasanız bile bu konuları kafanıza çok takıyorsunuz. İşler planladığınız gibi gitmiyor olabilir bu dönem. Ancak geçici bir süreç olduğunu unutmamalısınız. Sürpriz anlaşamalara imza atabilirsiniz. Partnerlik ilişkilerinizde her şey yolunda gözüküyor.

BALIK

Yükseköğrenim kurumları, konsolosluklar, yurtdışı ile alakalı konular, uzun seyehatler ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşayabilir, bugün tüm vaktinizi bu tarz konulara harcayabilirsiniz. İş yerinizde enerjinizin yüksek olduğu, organizasyonda sıkıntı yaşayamayacağınız bir gün olacak. Romantik anlamda oldukça şanslı bir gün geçireceksiniz.

KOÇ

Bugün Cuma olmasaydı eğer, ondan gerçekten nefret edebilirdiniz. Duygusal anlamda çok zorlanacağınız bir gün sizi bekliyor. Üstüne iş yerindeki yoğunluğunuz da cabası. Ne mutlu ki partnerinizle aranız çok iyi ve işlerinizi bitirir bitirmez onu görebilir, bir nebze de olsun her şeyi unutabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burçları kendilerini duygusal anlamda bölünmüş, parçanlanmış gibi hissedebilirler. Sanki hiç bir işe yetişemiyormuşsunuz hissine kapılabilirsiniz. Özellikle evinizi, ailenizi, partnerinizi ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda yorulacaksınız. Günü tamamlayıp evinize gittiğiniz an her şey sona erecek. En azından yarın Cumartesi, bunu unutmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı