8 Aralık 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 09.09.2020 12:07

gunluk-burc-yorumlari8 Aralık 2016 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Burç değiştiren Merkür ile aşk hayatınıza, çocuklarınızla olan ilişkilerinize yeni bakış açısıyla ve gerçekçi bir gözle bakabilirsiniz. Bugünlerde ise eve, aileye ve kariyere dair alanlarda bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. Henüz koşullar tam anlamıyla belirsiz dahi olsa önümüzdeki zamanlarda netlik kazanacaktır.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Zihinsel tabanlı işlerde oldukça aktifsiniz. Olayları birçok yönüyle görme eğilimindesiniz. Yakın çevre, kardeşler ve arkadaşlarla ilgili gelişmeler de sizi meşgul edebilir. Ayrıca yolculuklar, eğitim ve anlaşmalara dair uğraşılar içinde olabilirsiniz. Burç değiştiren Merkür ise eve, aileye yeni soluk getirebilir.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Burç değiştiren Merkür ile düşünce dünyanız gerçekçilik kazanabilir. Eğitim, anlaşma, yolculuklara dair yeni gelişmeler olacağı gibi yakın çevreniz, kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla iletişiminiz de değişebilir. Bugün ise parasal konularla fazlasıyla meşgul olabilirsiniz. Harcamalara dikkat.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Burcunuzda ilerleyen Ay; sizi her zamankinden hevesli ve çoşkulu kılabilir; kendinizi rahat ifade edebilirsiniz ancak risk almaya da fazlasıyla meyilli olabilirsiniz. Burç değiştiren Merkür ise önümüzdeki günlerde kazanç ve harcamalarınız adına gerçekçi olmanızı gerektirecek koşulları getirebilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

İç dünyanıza çekilebilir; riskli ve aklınıza yatmayan işlerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışında gelişebilecek durumlara karşılaşma olasılığınız yüksek olduğundan temkini elden bırakmamalısınız. İyi bir haber olarak ise burcunuza geçen Merkür akılcı davranmanıza yardımcı olacaktır.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Burç değiştiren Merkür; önümüzdeki günlerde bilinçaltınızın birçok düşünceyle dolu olacağına işaret etmekte. Arkadaşlar, kardeşler, eğitim gibi alanlardaki gelişmeler sizi içten içe uğraştırabilir. Bugün ise grup ve ekip çalışmalarında işler yavaş ilerleyebilir. Ancak yine de heves ve iyimserlikle hareket edebilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

İş ve sosyal hayatınızda yeni fırsatlara ve gelişmelere açık olduğunuz zamanlardasınız. Bugün koşullar tam anlamıyla istediğiniz gibi olmasa da gelecek vaad eder niteliği barındırabilir. Burç değiştiren Merkür ise hedeflerinize daha odaklı hareket edeceğinize ve gruplardan destek alacağınıza işarete etmekte.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Neşeli ve hevesli duygular eşliğinde güne başlayabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanma isteğinde olabilirsiniz ancak tam anlamıyla konsantrasyon sağlamaktan alıkoyan durumlarla uğraşmanız gerekebilir. Burç değiştiren Merkür işe ve sosyal hayata daha ciddiyetle yaklaşacağınıza işaret etmekte.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Burç değiştiren Merkür ile yurtdışı, eğitim, hukuksal işlerinizde artık daha somut ve ciddi gelişmeler yaşanabilir; gerçekçi bakış açısıyla yaşantınızı ele alabilirsiniz. Bugün ise ortak gelirler, faiz, kira gibi alacaklarınızla alakalı size umutlandıracak durumlar olabilir. Beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

İkili ilişkiler, ortaklık ve işbirliklerinize vurgu yapacak gelişmeler içindesiniz. Koşulları karşınızdaki kişilere göre belirleme durumunuz söz konusu. İşler arzu ettiğiniz akıcılıkta ilerlemeyebilir ancak endişe etmemelisiniz. Ayrıca burç değiştiren Merkür ise parasal konularda yeni anlaşma ve taahhütler getirebilir.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Burç değiştirecek olan Merkür ilişkilerinizi, ortaklığınızı daha ciddi ve gerçekçi bir gözle değerlendirme fırsatı getirmekte. Kuracağınız işbirliklerini, beraberliklerinde sağlamlığı ve güvenilirliliği ön planda tutabilirsiniz. Bugün ise iş ve özel hayata dair düzenleriniz veya sağlığınıza dair uğraşılarınız olabilir.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Bugünlerde aşkta çoşkulu ve hevesli hissedebilir; kendinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz. Çocuklarınıza, sevdiğiniz kişiye ve sizi keyiflendiren uğraşlarla yönelebilirsiniz. Ayrıca burç değiştiren Merkür ile iş hayatınıza yeni koşullar gelebilir; yeni adımlar atabilirsiniz.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir